Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
22 hozzászólás Oldal: 2 / 2
nem igazán, illetve ha van hozzá megfelelő gép
mivel az alu hegesztők, általában 3 fázisúak, ha van három fázis, akkor lehet
a tapasztalatom az , jobb a hegesztőmühelyben hegeszteni az aluminiumot.
a helyszini hegesztéssel, általában mindig csak a baj van .
hogy érhető legyen --ha kimész valahova . elmegy egy napod
egy nap 20-30.000.- ft
ha elviszed műhelybe, megúszhatod 5.000.- ből
Akkor a szállítással leszek bajba, a tartály biztosan nem fér be a kocsiba. Se utánfutóm, sem vonóhorgom. :(
Meg le is kéne műteni az oszlopról......
Itt egy kép magáról az objektumról, csinálok képet a foltozott lyukas részről is.
http://kepfeltoltes.hu/100206/Ufo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Helyileg hol vagytok?
Varga és Wolf kft.-t senkinek sem ajánlom, irtó trehány munkát végeznek, amit elb..sztak, vihettem másik hegesztőhöz kijavítani!:(
sziasztok, az aluminiomot tőbb féle képen lehet hegeszteni védő gázas hegesztés ARGON, wig-el [wolfram inert gas] figyelebe kel veni az oxidálást ,tiszta felület kel. mikkor neki álunk hegeszteni adig hevityük amig a szine szürkés lesz és már kezd is olvadni,smáris lehet adagolni az aluminium huzalt vagy elektrodát. LÁNG HEGESZÉS az lehet oxigén acetilén keverék ami alegjobb vagy oxigén propánbután keverék.
alumínium,hegesztés,forrasztás!!!!! akár a helyszinen is!!!!!éjjel,nappal!!facebook:TRK .e mail:mimiborzi@gmail.com
aluheg írta: alumínium,hegesztés,forrasztás!!!!! akár a helyszinen is!!!!!éjjel,nappal!!facebook:TRK .e mail:mimiborzi@gmail.com

referencia munkáim megtekinthetők a TRK-mz oldalon,vagy a fészen :TRK oda is lehet írni,meg mail re is!
Plaszlo írta: Akkor a szállítással leszek bajba, a tartály biztosan nem fér be a kocsiba. Se utánfutóm, sem vonóhorgom. :(
Meg le is kéne műteni az oszlopról......
Itt egy kép magáról az objektumról, csinálok képet a foltozott lyukas részről is.
http://kepfeltoltes.hu/100206/Ufo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Helyileg hol vagytok?

én vagyok az embered! :D ha még nemoldottad meg!
22 hozzászólás Oldal: 2 / 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég