Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
630 hozzászólás Oldal: 4 / 42
Előző 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42 Következő
plaszlo!még egy gondolat ami azzal kapcsolatos hogy úgy érzed mászkál a két füled között a hang.
a hemy-sync technológiát ismered?it most nem tom leírni de nézz utána a neten elég elgondolkodtató.
Itt mióta rossz idő van meg lehet süketülni.ÁÁÁÁÁ,mint újonc a berregés világában nem tudom mi lesz itt télen!De tényleg érdekel mi lehet ez igazából.Még van cirka 30-40 évem ami alatt van esély rá ,hogy kiderüljön. Gondolom van olyan ember aki már évek óta keresi a zajforrást a szomszédba és nincs nete ,hogy rájöjjön mit is hall igazából. Én a bal fülemmel hallom jobban és két napja sípol a jobb fülem.No nem mindig ,de estére biztos ,így teljes a koncert. A legjobb amikor kicsit üt is hátul a tarkómnál(Akkor mindkét fülem búg felváltva)Mennyivel rosszabb most a helyzet nektek mint az elején volt?
az utóbbi két napon nagyon erős volt.fájt tőle a fejem.
Kedves zajártalomban szenvedő társaim!
A következő linket azoknak ajánlom a figyelmébe, akik nálam jobban értik az amerikai angolt:
http://www.youtube.com/watch?v=R-30s-HPrZ0
A 20. perc körül beszél arról a hölgy, hogyan lehetséges, hogy ezt a magas frekvenciát érzékeljük,
-mármint mi "szerencsések". Szóval a lényeg, amit ki tudtam venni belőle, hogy adaptív módon viszonyul az
agyunk ehhez a rezgéshullámhoz, és minden 10-16. implulzusra? (vagy tudom én mire, nem értettem) képesek reagálni a hallócsontocskáink,
már akié... és ez már hangként érzékelhető.
Egyébként egyértelműen a HAARP-ról beszél mint nagyenergiájú izéről, ami elektromágneses hullámokat küld az ionoszférába,
amik aztán visszajönnek a földre. Ez megmagyarázza számomra, hogy miért nem érzékelem a hang irányát.
Ezt a búgó hangot, ami olyan, mint ha egy óriási palack száját fújná egy állandó irányú szél, kb.2-3 hónapja hallom. Nem tapasztaltam eddig, hogy szünetelt volna, egész nap hallható.
Szencsére nappal csak akkor hallom, ha nagy csend van, de éjszaka szörnyű. A kilenc éves kislányom azt állította miután panaszkodtam erre
a hangra, hogy ő egész életében hallotta, csak azt hitte, hogy ez normális.
3 éve élünk Zebegényben, előtte Budapesten laktunk, és ott is hallottam egy folyamatos búgást, de az sokkal mélyebb volt, hasonló az óm hanghoz, de nem annyira kellemes azért.
Megjegyzem, a wikipédia sok esetben csak az emberek félrevezetésére szolgál, csakúgy, mint egyes álhírek. A HAARP elméletet viszont sajnos sokminden és sokmindenki alátámasztja.
A HAARP tevékenység, mint a hang lehetséges forrása bennem is felmerült, de rosszszándékú támadó jellegű felhasználása nem valószínű, mert akkor nem az USA Ny Európa, Ausztrália és Új Zéland lenne a legaktívabb észllelői a jelenségnek, hanem más területekről jönnének a panaszok.A többi helyről miért nem jönnek bejelentések?Vagy csak eddig nem jutott el a világhálóra a többi ország tapaztalatainak a híre?
HAARPot csak 2002-ben állították rendszerbe Alaszkában, de Új Mexicóban 1989 ben tapasztaltak már ilyen hangot.
Elképzelhető hogy a korai kísérletek hangjai voltak azok?
Még korábbi időszakokból 1800-as évek vége,1950-es és .70es évekből is vannak.
Bár az 1800as évek végén magasabb frekvenciákról szóltak a krónikák.
Leez! hol olvastad az 1800-as évekbeli krónikákat? Ez most nagyon érdekel!
Azért a következő honlapot is nézd meg leez:
http://nibiru.hu/egeszseg/101215haarpbpferihegy.htm
Az első és második linkre ("híre" és "történt valami") feltétlenül kattints rá,
és nézd meg azokat a térképeket!
A harmadikra sajnos már hiába, mert az omsz honlapján már csak 2010-ig
lehet visszamenni az archívumban, és a kérdéses dátum 2009-es...
Nekem azért ez is fura, milyen archívum az ilyen?
Szuper! :( Én meg oda fogok költözni rövid időn belül. Viszont ahányszor ott aludtam nem hallottam semmit,csak a repülőket.MA is ott alszunk a lányommal és hallgatózok.
Acmo!
itt van újra a link ahol az 1830as évekre teszik az első bejelentéseket: http://www.scientificexploration.org/jo ... deming.pdf

a második oldal körül van.
Köszönöm!
Mit jelent a meghallgatás szó minden egyes cikkben ?
"Frey (1962: 692) found that the sensitive area of the human head for detection
of sound from microwave radiation was an area over the temporal lobe of the
brain. He also found that the sound could be blocked with an ordinary piece of
screen wire two inches square (5.1 cm).
"
Ezt hogy érti szerintetek? Mert ez lenne a lényeg!
racsgabi !ez honnan jött?ha nem titok
Abból, amit legutóbb linkeltél be :)
Az elmúlt időszak legcsendesebb éjszakája volt a mostani.Viszont Lőrincen is hallom a búgást. :|
Előző 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42 Következő
630 hozzászólás Oldal: 4 / 42

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég