Ezermester Fórum

Elektronika, számítástechnika, digitális eszközök, tévé, videó, internet
9 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Helló mindenkinek.
Régen jártam ezen a fórumon és akkor is más témában. Most az a gondom,hogy szeretnék egy digitális hőfogszabályzót építeni a keltetőmbe ha sikerül.Ha valakinek van ötlete és tud segíteni szívesen venném.
Üdv!

Itt egy analóg rendszerű szabályzó. Voltaképpen ennek a lelke egy LM35 precíziós hőfokmérő itt meg is vásárolható. Valahol kell keresni egy analóg/digitális átalakítót, mely az analóg értéket digitális formába önti. Ezt kell egy digitális komparátoron beállított értékkel összehasonlítani, és vezérelni. Ilyen megoldásokat leginkább az előbb hivatkozott conrad lapján találsz.

Sok sikert!
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
Helló.
Köszönöm mind a kettőtöknek a gyors reagálást. Valószínű a kittes megoldást választom először, de a másik összerakós is érdekel majd később ha lesz rá elég időm összerakni.Majd jelzek ha sikerült összerakni és működik. Űdv.
Helló megint vagyok.
Most olyan irányú kérdésem lenne,hogy tud-e valaki porcelán szigetelő gyöngyöt valahol vagy régi használt gyöngyfűzéses fűtőszálat.Előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek lenne egy kérdésem valaki látott már ilyet remélem tudtam a képet csatolni.

Csatolmányok

még egy kép

Csatolmányok

És a bekötési rész

Csatolmányok

9 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég