Ezermester Fórum

Elektronika, számítástechnika, digitális eszközök, tévé, videó, internet
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Helló mindenkinek! Van egy nagy problémám és nem tudom megoldani így aki tud segítsen ,mert ,ár elkeseredtem teljesen.2006-ban vettem egy samsung 120-cm projektoros tv-t ,s nem is volt vele semmi gond mostanáig.A minap azonban összekuszálódtak benne a színek és a szervizes srác azt mondta konvergencia vezérlőpanelt kell benne cserélni.Ő nem tudott szerezni inmár 3 hónapja s haza hoztam a tv-t.Ha valaki tudna nekem ebben segíteni nagyon hálás volnék mert így a tv -t nem tudom használni csak van dísznek.
köszönettel: Józsi bátya
Hello !
A pontos típust add meg mert szerintem ennyi amit írtál kevés a segítséghez.
Üdv !
A televízió széria száma :SP47W3HFX
Aki tud segítsen
köszönettel:
Józsi bátya
Hello !
Egyenlőre csak annyit tudok segíteni hogy van ez a szakfórum ahol próbáld meg hátha lesz valaki akinek lesz ötlete.
http://www.elektronline.hu/wwwboard/index.php?search=SAMSUNG
Üdv !
Üdv!

Nem tudom, léptél-e a cég irányába, egy próbálkozást megér, ellenkezőleg, hogy legyen egy díszes cseréptartó porfogód a nappali közepén. :D

Esetleg megpróbálható a Samsung saját ügyfélszolgálata itt .
nem biztos, hogy eredményes lesz, hiszen ma már annyifélét és annyi módon gyártanak, és a termékpaletta is állandóan cserélődik, egy e-mailt mindenképpen megér. Én már jártam úgy, hogy az adott márkaszervíz visszadobta a garanciális terméket, hogy jó, és valóban, fél óráig működött is, aztán újra előállt a kiinduló állapot, viszont a saját márkaszervízzel felvéve a kapcsolatot, csípőből megoldották a problémát.

További szép napot!
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 12 vendég