Ezermester Fórum

Elektronika, számítástechnika, digitális eszközök, tévé, videó, internet
9 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Sziasztok.Beszereztem egy illyen nyomtatot olcson,Még ráadásnak még pot tintapatronokat is adtak velle.A probléma ott kezdödöt,mikor ki akartam probálni a nyomtatást,persze szofter letöltés és csatlakoztatás uttán,tintarendszer hibát jelez pontosabban hogy lejárt aszavatoságuk.A kérdéssem következö ,lehet valamilyen modon kijátszani a tiltást vagy patronokat számszerint hatot.LAJOS
Volt már olyan HP, amit le lehetett nullázni. Ugyanez a probléma volt nála. Az Interneten kerestem rá megoldást és találtam is, de már nem tudom hol és mit kellett vele csinálni. Annyira emlékszem, hogy bekapcsoláskor egy vagy több gombot egyszerre lenyomva kell tartani és utána lenullázza magát. Annál a HP-nál sikerült, utána az utángyártott patronokat is "megette".
Google-val keress rá.
Sajnos erre nem találtam igazi megoldást. Többen panaszkodnak hasonló problémáról. Van, aki azt állítja, hogy valami akkumulátort eltávolítva a nyomtatóból, megoldható. Mások meg, hogy ez nem működik. Én nem hiszek benne.
Ha beírod a google-be, hogy "hp photosmart c5180 ink cartridges expired", akkor sok ezzel foglalkozó témát találsz.
Kösz a tanácsért,kiporolás véget kibontotam a gépet és láttam hogy táp panellen van egy 3 v-os akumlátor .Arol lenne szo?LAJOS
Üdv
Biztosan az, a bios-t látja el árammal folyamatosan. Egy próbát megér, ettől roszabb már úgysem lesz :)
Igen, bizonyára az lesz az az aksi. Nem tudom, hogy a nyomtatónak be kell-e állítani a pontos dátumot, de mindenestre ne állítsd be miután visszatetted az aksit. Kiváncsi vagyok műkidik-e ez tényleg így...
Sziasztok. Hát az akut nem volt idöm kiveni a gépböl,mert ráakadtam a netten egy egy üzlettel amely olccson szálit patronokat.De a fekete patron felle áron le szálitota ,a szinnes patronbol csak egyet ,a cián kéket küldték.A gép kimutatta a hogy tele van a patron de egy kalap alá vette az összest és lejárt szavatossági idöt irt ki.Tehát most sem nyomtat.LAJOS
Amíg nem nullázod ki, addig csak eredeti patronnal fog működni.
9 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég