Ezermester Fórum

Elfekvő, felesleges szerszámgép, háztartási-elektronikai készülék, alkatrész? Még jó, de már csak útban van? Cseréld el, ajánld fel! Valaki, aki még hasznát venné.
9 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Elcserélném, vagy eladnám a következő dolgaimat : Elektronikai alkatrészek, készülékek . -Félvezetők, ledek / 3 mm /, hangszórók,elektronikus fénycső előtétek a vibrációmentes világításhoz, gyári szabályozható táp 30V 1,5 A új állapotban, ipari tápok 24 V 10-12 A, 24V-os nagyáramú relék, érintésvédelmi relé, fényorgona, elektromos orgona, ledes kivezérlésjelző ... Kérdezz, minden biztosan nem jutott eszembe !
Eladnám elektromos fűtéskazánomat. A leírását a www.tlx.fw.hu oldalon találod.
tűzcsóva írta: Elcserélném, vagy eladnám a következő dolgaimat : Elektronikai alkatrészek, készülékek . -Félvezetők, ledek / 3 mm /, hangszórók,elektronikus fénycső előtétek a vibrációmentes világításhoz, gyári szabályozható táp 30V 1,5 A új állapotban, ipari tápok 24 V 10-12 A, 24V-os nagyáramú relék, érintésvédelmi relé, fényorgona, elektromos orgona, ledes kivezérlésjelző ... Kérdezz, minden biztosan nem jutott eszembe !


Régi, akár nem működő műszere is van?
Milyen műszerre gondolsz ? (Analóg digitális stb)
lalibatyo írta: Milyen műszerre gondolsz ? (Analóg digitális stb)


Is-is. Részletket, esetleg képeket kérem a következő címre legyen szíves: info@abadus.hu

Köszönettel

Az Abadus csapata
Nem vagy egy beszédes tipus :)
Gyűjtő vagy aki a régiséget különlegességet keresi, vagy kezdő aki fel szeretné szerelni magát? Esetleg haladó akinek egy két cucc hiányzik ? Talán kereskedő viszonteladó ?
Nekem van pár cuccom amiktől megválnék de nem szívesen fotóznám le az összeset ennyi információ alapján.
Abadus írta:
tűzcsóva írta: Elcserélném, vagy eladnám a következő dolgaimat : Elektronikai alkatrészek, készülékek . -Félvezetők, ledek / 3 mm /, hangszórók,elektronikus fénycső előtétek a vibrációmentes világításhoz, gyári szabályozható táp 30V 1,5 A új állapotban, ipari tápok 24 V 10-12 A, 24V-os nagyáramú relék, érintésvédelmi relé, fényorgona, elektromos orgona, ledes kivezérlésjelző ... Kérdezz, minden biztosan nem jutott eszembe !


Régi, akár nem működő műszered is van?

Milyen műszerre gondolsz ?
üdv! ADSL modemek eladóak.több db. kompletten!
Ezt a weboldalt tudom neked ajánlani én nagyon meg vagyok velük elégedve.
Ezen a linken megtalálod őket:http://www.szerszambirodalom.hu/9573-vilagitastechnika/Page-1-.html
9 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég