Ezermester Fórum

Elfekvő, felesleges szerszámgép, háztartási-elektronikai készülék, alkatrész? Még jó, de már csak útban van? Cseréld el, ajánld fel! Valaki, aki még hasznát venné.
40 hozzászólás Oldal: 2 / 3
Sziasztok!
Keresek egy abrikter tengelyt késekkel együtt. Cserébe adok egy vizes csempe vágógépet , vagy egy férfi 28-as kerékpárt.
Üdv.Feri
hali van 1 gysmi 131-es invertere mma (de awi pisztolyjal awira is hasznalhato en arra hasznalom csak keveslem a teljesitmenyt) hegesztot egy nagyobb 160A min teljesitmenyu MARKAS hegesztore uj ara 85 eft esetleg rafizetessel erdekel liftes inverter 160 amper illetve 130Aon min 90% bekapcsolasi idovel rendelkezo gep
Sziasztok! Nem tudjátok véletlen, hogy hol lehetne cserélni nagy növényeket kisebbekre?
Találtam egy oldalt, ahol van ilyen csere-bere dolog: www.kertportal.hu oldalon van a fórumban ilyen, de szerintetek cseréljem el, vagy tudtok vmi jobb ötletet. Annyira szívünkhöz nőttek a növények....amúgy a kertportál egész jónak tűnik. Találtam rajta egy beírást, hogy az állatkert állítólag beveszi a nagy növényeket, amik már nem férnek el otthon. Ez tényleg így van?
AL-CO DKS 400 - as asztali fűrészgéphez keresek fűészlapot. Ha valaki tudja hol lehet beszerezni kérem írja meg, ill, ha van valakinek fölösleges kérem írjon a következő címre: picimari@gmail.com. Köszönettel.
sziasztok!kellene nekem egy 3 kw-os,1440-es ford/380/220-as vill,motor.ird meg mit kérnél érte,,,talán megegyezünk.Van 680w-os kis flex,orosz tipusu,100,mm-es elktr.kézigyalu,meg sok mindenmás.0670.9772573
Üdv Barkács-társak!
Cserébe, (de akár értékegyeztetéssel) keresek un. orosz műszerészesztergát. Cserealapnak ajánlok egy "békebeli" profin elkészített hegesztőtrafót. Olyat amit az Ezermester 1981/9-es számában leírtak. Értékét 20000 Ft.-re tartom. Van ezenkívűl egy Danúvia gyártmányú 125-ös hárompofás (külső-belső) esztergatokmány. Értékét 10000 Ft.-re tartom. És van még egy lengyel gyártmányú peremes háromfázisú villamymotorom 1.5 kW-os, 1440-et fordúl percenként. Értéke:15000 Ft. Bábolna mellett lakom.
Elcserélném, vagy eladnám Gardena típúsu benzinmotoros gyepszellőztetőmet, 12 cm átmérőjű rotációs kapa adapter is tartozik hozzá. Ára 20 000 Ft. Csere esetleg akkus fúró, vagy más.
eladnám vagy elcserélném, vadonatúj Motorola külső hangszóró/mikrofon professional rádió kézibeszélőmet, mely akár mobil hasábrádióra, akár lakásba, irodába vagy éppen gépjárműbe telepített készülékre egyaránt használható, valamint Dagger típusú URH 144-174 MHz SD 120 cm-es antennám és egyéb amatőr rádiós rókavadászathoz alkalmas eszközöket.
az előzőekhez csatolnék egy felvételt, valamint tájékoztatásul még, hogy a Csere Bere oldal alján olvasható, URH Tartozékok téma alatt, több infó is található.
Motorola.jpg
Motorola.jpg (166.59 KiB) Megtekintve 9611 alkalommal.
helo Mindenki !
szeretnék elajándékozni egy hütöszekrényt jol müködik,és 2 darab heveröt jo állapotban
szállitani nem tudom !!
szükségem lenne egy centrifugára,mert tárcsás mosogépem van a telken ! az elvihetö holmik a 70-es ut közelében Diosd határában vannak
ha érdekel irj katitamasi.piroskukacgmail.com
Üdv Katanagyi!
Néhány fényképpel könnyebb elképzelni. :wink: 8)
Sziasztok!

Szükségem volna kb. 2 méter 0.4 - 1,2 mm. keresztmetszetű kanthálhuzalra huzalra Budapesten sos.

A postámat gyakran nézem oszerva@freemail.hu

Köszkösz
Sziasztok!
Hőálló üvegszálas szigetelő csövet keresek (Varniscső ) ami nem IMPREGNÁLT.
http://www.westex.hu/hscth.htm
Nekem külső átmérő 1.5mm vagy 2mm-s vagy ennél kisebb átmérőjű kb 2méter hosszú kellene,ami felületkezelés nélküli kivitel.
Impregnáltról leégettem a lakkot de úgy már nem jó.
Villanymotor tekercselők használják leginkább.
Aki tud segítsen.
A forgalmazó nem ad ilyen kis tételt. :(
majszter@citromail.hu
Sziasztok !

Van egy mikrohullámú sütő trafóm ha valakit érdekel !
Bármire elcserélhető ,vagy eladó " Én a Sörrel kapcsolatos dolgokat gyűjtöm alátét,címke korsó,pohár "
Üdv: Jocó
Sziasztok!

Maketteket vásárolnék lehetőleg új állapotban. Minden érdekel de leginkább 1/16 és nagyobb autók, 1/32 es repülőgépek.

talbi@frremail.hu ra írhatsz
40 hozzászólás Oldal: 2 / 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég