Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Kedves szakik,

Lakásfelújítás közben vagyok, és most éppen bojlert kellene választanom.
A vízszerelő az Ariston Velis Evo bojlert ajánlotta, mert az modern, lapos, szóval kis helyen van és programozható.
Látványra tetszik is.
A villanyszerelő lebeszél róla, szerinte nehéz és drága szervizelni, vízkőtleníteni, és az alkatrész is drága hozzá. Ráadásul a vezérelt áramon nem tudnám használni a programozott funkcióit.
Ajánlotta , hogy a Hajdút válasszam, mert azt olcsóbb és könnyebb karbantartani, viszont az csak a hagyományos hengeres formájú van, és nem lehet programozni.

Mi a véleményük, melyikkel járnék jobban?
Előre is köszönöm a választ.
Csak megerősíteni tudom a szakit ha azokat a szempontokat tartjuk szem előtt. Viszont a döntést neked kell meghozni és azt nem tudhatjuk hogy neked mi a fontosabb. Az anyagi előny és a józan mérlegelés, vagy egy világítós kijelző és az irigykedő pillantásai a vendégeidnek ?
Személy szerint Ariston! Nálunk Ariston Velis Evo wifi 80 működik már több mint egy éve és nagyon megvagyunk vele elégedve, szóval szívből tudom ajánlani! Ráadásul ahol vásároltuk, igazi szakmabeli emberek dolgoztak, így bármilyen felmerülő kérdésre tudtak kielégítő választ adni. Ők azok: https://szerelvenybolt.hu/index.php?rou ... cription=0 Sok sikert!
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: lalibatyo valamint 36 vendég