Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1
A napokban vásároltam egy AL-KO BKS 35/35 II tipusú motoros láncfűrészt.Ha valakinek ilyen gépe van ,kérem ?hogy írjon róla véleményt. Köszönöm:Tizedes.
Kicsit ez már eső után köpönyeg nem ? Valami gondod van vele talán ?
Kedves Lalibátyó!Lehet hogy ez már eső után köpönyeg deazóta dolgoztam vele. Kb.10q tölgyet vágtam össze ugy bemelegités gyanánt. Eddig hibátlan! Olajzás tökéletes alánc szépen fut rezonancia és hangerő csekély.Az 1.9 LE elegendő arra a célra amire használni fogom. Nos azért fordultam kérdéssel a nyilvánossághoz, mert ezelőtt volt ill. most is van egy Alko 3300 tipusú fürészem amivel az a gond,hogy egy csavarral van rögzitve a láncvezető. Ez állandó lánclazuláshoz vezetett és veszélyes volt dolgozni vele. Motorikusan még ma is üzemképes, soha nem volt gondom vele, pedig már 17 éves! Nos ezen az új gépen már 2 csavarral van rögzitve a vezetőlap. Ha motorikusan annyit fog birni mint az elődje akkor melegen fogom ajánlani! De erre csak hosszabb használat után fogok visszatérni. Maradok tisztelettel Lalibátyó :Adras 6445 Tizedes
Üdvözlet Tizedes !
Gratulálok a masinához és köszönet hogy az örömöd és elégedettséged megosztod velünk. Azt azért hozzátenném hogy gondos gazda is kell hogy egy gép sok sok évig megbízhatóan működjön.
Kedves Lali bátyó! Igyekszem gondos gazdája lenni a gépnek! Azóta letudtam az51q -t és minden rendben.Maradok tisztelettel és minden jót kivánok:András6445 Tizedes
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég