Ezermester Fórum

Otthon szépítés, lakberendezés, bútor, szőnyeg, függöny, tisztítás, takarítás
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Kanapélázban égek egy ideje, karácsonyra szeretnék magamnak valami klassz, egyedi stílusú kanapét :) Először kisebb bútoráruházakban néztem szét, de végül a az Ikeában szerettem bele pár darabba. De az áraik sajnos elég lelombozóak... :( Kifogytam az ötletekből. Tipp, hogy honnan tudnék még beszerezni szép és modern kanapékat? Előre is köszi!
Vatera, Tesz-vesz, Jófogás, Apró bazár, Expressz, stb. stb.....
Az alább felsorolt oldalakon tuti találsz akár újan, akár használtan kanapékat, úgyhogy én ezeket nem írom le még egyszer. Amit ajánlok, bár lehet csak én vagyok ennyire oda ezért a dologért, de szerintem a nyereményjátékokkal is próbálkozhatsz, egy kicsit izgalmasabb! ;) egyszer-kétszer már volt szerencsém, és azóta folyamatosan keresem az akciókat, ajánlatokat, játékokat, olyan nyereménnyel, ami nekem épp jól jöhet! :D A kanapéval kapcsolatban, ezt találtam neked, ha már úgyis Ikeás bútorokért rajongsz :) https://www.facebook.com/budapestbank/a ... 6835982678
anapélázban égek egy ideje, karácsonyra szeretnék magamnak valami klassz, egyedi stílusú kanapét :) Először kisebb bútoráruházakban néztem szét, de végül a az Ikeában szerettem bele pár darabba. De az áraik sajnos elég lelombozóak... :( Kifogytam az ötletekből. Tipp, hogy honnan tudnék
asad
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 30 vendég