Ezermester Fórum

Otthon szépítés, lakberendezés, bútor, szőnyeg, függöny, tisztítás, takarítás
8 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Sziasztok!

Adott egy műanyag keretes ablak és a kereten öntapadós "tépőzár" (szúnyoghálóhoz). Azért csak "tépőzár", mert karmocskái már nincsenek, még az előző lakó tette fel valamikor... és hagyta is meg háló nélkül az utókornak. Ezt leszedtem a keretről, de nagyon ronda nyomok maradtak a műanyagon. Ezt mivel lehet eltávolítani anélkül, hogy különösebben károsítanám?
Szia !
Hát nekem az jut eszembe hogy ha a "jóságom" miatt be voltam kötözve akkor a doki sebbenzinnel dörgölte le rólam a ragtapasz nyomait. Ezzel kellene kezdeni a próbálkozást,esetleg szintetikus hígítóval vagy lakkbenzinnel ha van otthon. Ezt is úgy, hogy kipróbálni egy kis részen és ha napok múlva is OK minden, akkor az egészen. A hígítók általában zsíros felületet hagynak ezért ha ragasztani akarsz rá újat nem biztos hogy zsírtalanítás nélkül sikerül. Agresszívebb anyagokat ( pur hab tisztító, körömlakk lemosó, nitro hígító, aceton,etil acetát, toluol,benzol, ) nem javasolnék vagy csak úgy ha előtte kipróbálod ugyanilyen anyagon ami nem a beépített műanyag ablak :!: Szerencsétlen esetben még ki is lyukaszthatja :!:
Vigyázz mert az összes felsorolt anyag tűz és robbanás veszélyes :!:
Köszönöm, kipróbálom.
Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol lehet alkarészeket rendelni redőnyhöz és szúnyoghálóhoz.

Üdv: L.F.
Leveles Ferenc írta: Találtam egy oldalt ahol lehet alkarészeket rendelni redőnyhöz és szúnyoghálóhoz. ...

Üdv!

Talán egy link is jól jönne, mellékesen. :D
Előre is köszönöm.
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
jmedvegy írta:
Leveles Ferenc írta: Találtam egy oldalt ahol lehet alkarészeket rendelni redőnyhöz és szúnyoghálóhoz. ...

Üdv!

Talán egy link is jól jönne, mellékesen. :D
Előre is köszönöm.


Itt a link, amit kértél: www.redonyalkatresz.hu
Ha interneten szeretne valaki szúnyoghálóhoz alkatrészt, vagy hasonlót rendelni, akkor a http://www.redonyalkatresz.hu áruházban talál!!!!
Üdv. :wink:
Akár le is kaparhatod,csiszolhatod majd szépen ki egyengeted és újra lefested. Lehet macerás, de mintha új lenne azt fogod tapsztalni...
8 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég