Ezermester Fórum

Otthon szépítés, lakberendezés, bútor, szőnyeg, függöny, tisztítás, takarítás
6 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem? Tegnap volt itt egy srác a Surewin Kft-től , 74 000 Ftért rendbetennék a nyílászárókat, 1 bejárati ajtó, 1 konyhaablak, és egy kétszárnyas, dupla erkélyató. 30 000 Ft foglalót! kérnek, , még nem fizettünk, mert várjuk a fizut, de addig is próbáljuk megtudni, hogy nem szélhámosok-e.Van valaki aki ismeri őket, milyen tapasztalatok vannak ? Kérem segítsetek, mert nem szeretnénk több tízezret bukni! /munkanélküli vagyok,a fiammal élek, Ő a kereső diákmunkával , családi segítséggel oldanánk meg/ Köszönöm előre is! Ilona Rock
Üdv
Komoly cég előleg nélkül is kivonul főleg most mikor nincs is mit csinálnia egy szigetelősnek. Amúgy frissen alapított cég és miskolci ráadásul (nekem több mint fura). Én akkor adnék némi előleget ha elkezdik a melót és úgy ahogy kell, addig semmit még egy pohár vizet sem. Nehogy már ne legyen pár ezer forintjuk szigetelő anyagra. Ettől jóval komolyabb melóknál szokás előleget fizetni. Egyébként elég sok csalás történik épp a hasonló esetekben, ne fizess előre ! Inkább keress referenciával rendelkező mestert.
Vigyázz átverés !
Ajánlom figyelmedbe a sok átvert ember panaszát például :

Dávid Konyár Hát itt Mohácson most voltak és semmilyen számlát meg semmilyen okmányt nem tudtak felmutatni.És amikor mondtam hogy 2011 töl eljárás van a cégellen és az adó számukat zárolták kiderült hogy egy klon cég alatt dolgoznak minek a neve : Surewin kft. elküldtük öket.




https://hu-hu.facebook.com/PanaszfalhuFanKlub/posts/588039114546225
Deja vu érzésem van. Nézd meg az ablakszigetelés olcsón topikot, volt már ilyen más név cégnév alatt.

http://forum.ezermester.hu/viewtopic.php?f=12&t=88
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat, és az esetleges továbbiakat is várom.
Anyámnál már megcsinálták az ablakokat normális árban és minőségben lehúzás nélkül -> passzítás, zárszerkezet csere. Ha budapesti vagy elkérhetem tőle a kontaktot, a házban - ha jól tudom - több lakónak is dolgozott.
6 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron