Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
6 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Üdv. Szüleim lecserélték az aluminium radiátorokat állítolag modernebbekre, és mondták hogy adjam le a méhbe. Szerintetek mire lehet még használni?
Például radiátornak :) Nehéz rájuk vevőt találni bontott anyagként de esetleg egy próbát megérhet.
Leginkább radiátornak jó. Elég drágák újonnan, de ha nincs baja, csak megunták a szüleid, akkor próbáld eladni.

Másik, komolytalanabb felhasználási mód, kirakod az utcára egyenként, és nézed milyen gyorsan tűnik el. Lehet fogadást kötni rá. :lol: :lol:
Üdv.

Én olyanra gondoltam, hogy napkollektor, vagy valami hasonló.
Az a baj hogy a tőmondatos kérdéseidből és hozzászólásaidból elég nehéz kitalálni hogy mire gondolsz. Pl ha raknál fel képeket leírnád melyikből mennyi van lehet hogy lenne miről beszélni bővebben is.
Szeretem én is így inditani a mondataimat :)
Szóval az a baj általában, ha egyszerre leírok mindent, hogy felère sem kapok választ.
Tehát probálok tudatos felhasználó lenni, ha házkörül valamire tudom használni akkor nem adnám le. Pl. Ezért céloztam a napkollektorra. Azt már tudom, hogy ha eladnám, akkor sokkal többet nem tudnék kérni, mint amennyit a méhben kapnák érte. És hát eléggé telítve a piac vele, tehát lehet hosszú ideig tartana, mire el tudnám adni.
6 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég