Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Szép napot!

Egy kérdésem lenne légkamrás lemezekről.
Egy kínai műanyag tepsis keltetőgép utólagos szigetelésén, vagy a gyári műanyag edény teljes kiváltásán gondolkozom. Tehát vagy szigetelés kellene a gyári tálra, vagy építenem kellene egy szigetelő dobozt valamiből...
Valami mosható és lehetőleg nem málló anyag kellene, amit lehet szabni, így a hungarocell szerintem kiesik.
A polikarbonát légkamrás lemezek talán megfelelnének, de jó lenne tudni milyen a hőszigetelő képességük? Mennyire moshatóak? Mennyire merevek?
Aki ismeri ezeket a lemezeket elmondaná a véleményét, hogy vajon képes-e úgy 25 C°-os hőkülönbséget megbízhatóan elválasztani egymástól?

Köszi!
Szia!
Nyáron jóval erősebb hőmérsékletnek van kitéve, tehát a hőt elbírja a keltetőgépben. Egy rétegben szerintem kevés, de kettő, vagy több réteget összeragasztva már elegendő lehet. Fontos, hogy a kamrákat a végénél (vágásnál) le kell zárni, különben nem sokat ér. Mosni lehet, de az összeállításnál az elemeket vízhatlanul össze kell ragasztani. Azt viszont nem tudom, hogy fertőtlenítőszereket mennyire viseli el, gondolom ha csak lemosod vele, az nem teszi tönkre.
Sokára ugyan de nagyon köszönöm a választ!
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég