Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
32 hozzászólás Oldal: 3 / 3
Sziasztok!

Segítséget keresek, hogy a polikarbonát lap (10 mm-es) milyen ragasztóval ragasztható, illetve vkinek van-e ilyen tapasztalata. Mennyire időálló a ragasztás. Egy oldalfalat készítek és "elmértem" levágandó polikarbonát lemezt, ezért szeretném összeragasztani. Böngésztem a neten, állítólag ragasztható, de konkrét ragasztó nevet nem találtam. :?:
Megköszönöm, ha valakinek van gyakorlati tapasztalata. (most találtam rá erre a topikra, miután már nyitottam egy új témát polikarbonát lemez munkákról, de akérdés továbbra is fennáll)
Sziasztok! Lenne egy kis problémám. Már 2 éve van egy royal einhell msb 34 fűkaszám. Nemrég nekiálltam füvet nyírni és hirtelen megállt a gép.Gyorsan szétszedtem megnézni mi lehet a gond, először a gyertyára gyanakodtam kiszedtem megnéztem szikrát adott visszatettem de semmi. Megnéztem a Primert hátha ott van valami gond de ott se láttam semmit a benzint is rendesen akadás nélkül forgatja. Ahogy belemerültem a dologba látom hogy tök száraz... nem tudom mitöl lehet hogy miért nem jut el a benzin az égéstérbe.Ha netán valakinek valami ötlete lenne kérem válaszoljon ...(a benzin olaj keverékkel semmi gond). Előre is köszönöm a választ!
32 hozzászólás Oldal: 3 / 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég