Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
630 hozzászólás Oldal: 35 / 42
Előző 1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 42 Következő
Este nem figyeltem. Most vasárnap reggel 6:20-kor viszont elég hangos Érden.
Debrecen - szombat este valóban csend, vasárnap hajnalban és reggel nem vészesen, de hallatszott. Most vasárnap este és ismét csend. A gázcsöves elméletben nem nagyon hiszek. :(
Upgrade: mégis hallatszik.
Pontosan ugyanígy hallottam én is:

Szombat este csend, vasárnap reggel halkan, napközben nem koncentráltam rá, de párszor hallottam, most este füleltem, nem hallottam, aztán egyszer csak megjelent a hang, 21:00 körül.

Kb. 200 km-re vagyunk egymástól, és ugyanazt halljuk ezek szerint.
Valóban, szombaton én sem hallottam.
Vasárnap ugyan halkan, de megvolt...
Debrecen, hétfő este 22:17 - csend.
Úgy úgy. Itt is.
01.19. kedd hajnalban volt, de halkan, fülelni kellett, most nem verte ki az agyamat.
Füldugóval hamar lefeküdtem és későn keltem, sajnos nincs adatom tegnap éjszakára. :)
Ma éjszaka maj dfülelek és beírom!
Debrecen, kedd este 22:30 - csend.
Tegnap este csend/ néha halkan hallottam, de füldugó nélkül lehetett aludni, és hajnalban sem erre ébredtem. Kb. 6:40- óta viszont hallom, de nem olyan intenzív, mint a durvább napokon.
Ma, szerda este 21:45-kor elég hangos és folyamatos a búgás... Páty (Pest megye).
Kiváncsi vagyok mások-máshol mit tapasztalnak.
Akkor most mi van? Már majdnem kijelentettem, hogy "ezek szerint mindenhol ugyanazt tapasztaljuk".
Erre, Pest megye - Páty: erős zaj, viszont
Pest megye - Gödöllő: semmi, nulla, csend... :roll:
...01.21. csütörtök hajnalban is csak rövid ideig volt, halkan (4:20-tól kb. 5:00-ig)
Elviselhetetlen a zúgás, búgás ,rezonancia a lakásban. Én a fűtőház közelében lakom. Amikor rányomják a fűtést, főleg este, hajnalban ,hétvégén nem lehet elviselni.Elsősorban a rezonálás ami szörnyű.A hang csak egy lüktető ,búgó valami. Évekkel ezelőtt csináltak valamit. Sokáig nem volt probléma. Most újra előjött, de megy a huza-vona,sehol nem találnak hibát.A szomszédnál nem érzékelhető. Panelházban lakom. Valaki tud ötletet mondani?
Debrecen, hétfő este (2016.01.25. 22:50) - nagyon hangos!
Előző 1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 42 Következő
630 hozzászólás Oldal: 35 / 42

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron