Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
630 hozzászólás Oldal: 3 / 42
Előző 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42 Következő
a HAARP "támadás" nem látszik valószínűnek, mert angol nyelvű területekről is van még egy csomó bejegyzés ami hasonló tapasztalatokról szól(csak egyvalaki hallja a családból, éjszaka nem tud tőle aludni és mély búgó hangot hall).márpedig a fent említettetechnológia USA fejlesztés és önmaguknak ill.a szövetségeseknek nem valószínű hogy ártani szándékoznának.
Jmedvegy, ez nem trafó hang és nem is áthúzás hangja. Éjjel ritkán dolgozik a házban nagy teljesítményű fogyasztó, nekem elektromos bojlerem sincs, a hűtő meg kikapcsol időnként. Ez egy kellemetlen hang, ami átmegy a falakon, mindenen. Hallom a pincében és az emeleten is, viszont ha a falra tapasztom a fülem, akkor abban nem, tehát vagy nem a fal vezeti a hangot, vagy annyi plusz zaj van benne, hogy elnyomja. Először a szomszédunk medencéjének vízforgató szivattyújára gondoltam, de télen nem működik, így az kilőve. A másik szomszédnak gépműhelye van, de szerencsére ő is alszik éjjel, nem dolgozik. Szerintem mélyebb ez a hang, mint 52 Hz.
Én rádióval próbálom elterelni a figyelmemet, elalváskor az ébresztős rádió szól halkan, ami 1 óra után lekapcsol. Ebben a melegben meg a ventilátor megy éjjel, hogy szellőztesse a házat, az is elnyomja valamennyire a zajt. Úgy tűnik meg kell tanulni élni vele, akármilyen kellemetlen. Régen sokkal jobban zavart.
plaszlo és aki komolyabban érintett acmo claire stb. akik hallják ezt a hangot...
ez lenne az emailcímem:wxsrha@gmail.com
ha csinálnánk a gmailen egy körleveles kapcsolatot jobban tudnánk haladni.itt átküldenék mindent amit sikerült a témáról eddig megtudnom és nem kéne visszalépkednünk hogy elölröl kezdjük a magyarázkodást.Nos?
pl itt van egy gyönyörű idézet amiből kiderül számos fontos tény

Most individuals with tinnitus match what they perceive to [be] a tone between 3000 to
6000 Hz, and rarely, if ever, does a tinnitus sufferer match to a tone below 1000 Hz. Why
should such a phenomenon skip from regions of the cochlea where the lowest frequencies
are represented (Mullins & Kelly, 1995: 6)?
Egy Új-zéland tudós hisz he's elfog egy felvétele a rejtély morajnak az lesz hallott rengeteg ember élet és és körül a városban Aucklandnak. Dr Tom Moir, egy számítógép mérnök Massey University's Intézménye Információnak és Számtani Tudomány, elkészült a felvétel egy ház Auckland's Észak Tengerpart külvárosban Glenfieldnek korábbi ezen a héten .Dr Moir és kollégája Dr Fakhrul Alam van szinkronizált a hang egy ismeretlen hangtani jelenség.Négy emberek ki azelőtt jelentett hallás a low-levelhum van megrögzött az ez az a hang tudnak hallani otthonukban."Ha ez az valóban a moraj, akkor ez acoustical anélkül, hogy elektromágneses," Dr Moir mondta.Dr Moir azelőtt pinpointed a low-level here egy frekvenciája 56hznak, melyik nagyon közel a 50hz frekvencia termelt a 240 volt AC fő villamosenergia-ellátás szállított otthon Új-zélandban (és Ausztrália).Habár 56hz belül a szabvány sora emberi hallás -nak melyik tud sor -ból 20 20,000hz - ez túlságosan alacsony sok ember oldalt választ .Egy Dr Moir's tanulónak, Ms Nair Tsuji, ki tud hallani a hang, tett mint Dr Moir's"fül".
Én is keresgéltem kb 2 hete kezdtem el olvasgatni,aztán egy hete abbahagytam.mennem kell fürdetni később visszanézek és írok egy emil is leez-nek.
San Jose, CA. I hear it every night if I wake up from about 3AM to 6AM, for at least the last 3 months. Two or three different tones, changing pitch slightly every 0.5-2 seconds. More or less constant volume. Never pausing for the entire 2-3 hours, and starting every night at roughly the same time (~3AM PST). Kind of like: mmmmmmMMMMMMMMMmmmmMMMMMMMMMMMMmmmmmMMM The hum is like what has been reported in Melbourn AU, Auckland NZ, Suffolk UK At first I thought it was a subwoofer
Lassan 3 éve hallom, havonta 1 vagy 2 éjszaka nem. Vannak szünetek közte. Rendszerint este 10 óra után kezdődik. Reggel általában fél 8 körül érdekes módon nem lehet hallani, pedig Budapesten két forgalmas út kereszteződésénél lakunk! :(
Volt, hogy szabin voltam itthon hétköznap és tudtam aludni napközben, éjszaka pedig rendszerint lehetetlen pihenni-aludni. Van, amikor éjjel 2-kor, 3-kor felébredek erre a rohadt berregő-zümmőgő zajra! :(
Most éjszaka erős volt (július 20-21-e éjszaka), előző éjszaka is, előtte pedig 2 éjszaka végre tudtam aludni, mert nem volt zaj!
gondolom nézted amiket belinkeltem, mármint, hogy az egészvilágon lehet hallani szinte.
folyamatos mintavétellel ellenhullámot kéne gerjeszteni ami kioltja a zajokat.
beszéltem1 elektrotechnikus barátommal, de ő nem tudja hogy lehetne ezt a hanggenerátort megépíteni.
szerintem nem lehetetlen.
:mrgreen:
Azt hiszem Taosban már felkötöttem volna magam ettől a zajtól. :twisted: :twisted: De legalább nem kell a szomszédokra gyanakodni, illegális földalatti marihuana ültetvények szellőztető berendezéseire. 8)
Én nem ennyire monotonon hallom, csak mintha a széle érne el, hullámzik folytonosan, de változó módon. Vannak csendes és zajos periódusai. Az is érdekes, hogy csak a jobb fülemmel hallom, ez volt felnőtt koromban felszúrva. A bal fülemmel csak akkor, ha emelkedik a hangmagassága, de akkor a jobb fülemmel nem. Akkor a legrosszabb, ha hullámzik a hangmagassága, mert akkor a bal és jobb fülemben mászkál ide-oda a hang.
igen az ottani hangmintán csak egy hangon szól.itt nálunk változik a hangmagasság ami elég zavaró.
én is szinte csak a jobb fülemmel hallom.(annak kicsit szélesebb a hallójárata)ez végülis csak pár decibeles hangerő.
a tanyán brutál csendben éjszaka hallottam kettővel.
érdekes amiket írtál.jó lenne tudni mi zajlik itt igazán.
Előző 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42 Következő
630 hozzászólás Oldal: 3 / 42

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég