Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
630 hozzászólás Oldal: 5 / 42
Előző 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42 Következő
A kedd-szerdai éjszakán (aug. 02.-ről 03.-ra) végre tudtam aludni, mert csend volt!!! Utána éjszaka (tegnap) volt hang, de nem az a túl erős, mint most. Érdekes, hogy most is rezeg a ház, zaj is van, kedden is rezgett (mondjuk nem ennyire), viszont zaj nem volt. Nem tudom, reggelig mi lesz, de megyek aludni (vagyis próbálkozom).
Mostani időkép radarkép. Nem tudom van-e valami köze a HAARP-hoz, vagy csak radarbeszűrődés, de mindenképp érdekes. Több lépcsőben erősödött meg a csík, tehát egy ideig valami bezavartam vagy észlelhető volt. Amire ezt ide beraktam, eltűnt a weboldalról, már nem látható.

Időkép.jpg
Időkép.jpg (254.54 KiB) Megtekintve 9803 alkalommal.
Nem tudom értelmezni a színeket, de sok zavaros dolog történik manapság.Elképesztően változékony az időjárás rejtélyes hangok rezgések tapasztalhatóak.Hol fáradtak, hol feszültek vagyunk.Ha elmegyarázod mi micsoda, talán be tudom illeszteni a képbe.
Csak az első kép érdekes. A radar elvileg a viharfelhőket mutatja, a zöld a leggyengébb, a piros a viharfelhőket jelzi. Itt az a szűk szögű körcikk szabályossága az érdekes, a természet érdekes formákat képes produkálni, de ilyen éles és szabályos formában rendezett felhőket nem valószínű. Lehet semmit nem jelent, de legalább érdekes.
Arról jutott eszembe, hogy a belinkelt oldalakról elkalandoztam erre-arra és ott volt egy ilyen érdekes időkép felvétel, amikor Magyarországot egy teljesen szabályos kőr felhőréteg fogta körül.

Időkép2.jpg
Időkép2.jpg (106 KiB) Megtekintve 9708 alkalommal.

Az egész oldalt azért raktam be, hogy látszódjon, nem én szórakozom a képpel unalmas perceimmel.
Azt hittem hogy vmi digitális képhiba.(valószínűleg ezt mondanák).
Ez még kondenzcsíknak is túl egyenes.Teljesen életidegen.
Ha csak egy képen villan fel, én is azt hiszem, de több képkockán keresztül erősödött eddig, utána eltűnt.
Hová mutat a nyíl hegye?Bár lehet hogy semmijelentősége pont a hegyének.
Remélem gyűjtöd valahol ezeket az anomáliákat.Ne kallódjanak el.
Szerintem a hang, amit hallok/hallunk éjszakánként (esetleg nappal is), infrahang lehet, ami néha annyira mély, hogy csak a rezgés érzékelhető. Éjszaka azért van olyan, hogy elalszom és arra ébredek, hogy rezeg az ágy, vele együtt a tüdőm stb., a szívem pedig majd kiugrik a helyéről. A Wikipédián néztem meg, hogy mi az az infrahang. Bár az eredete onnan sem deríthető ki, mert nagyon sok minden tud infrahangot képezni. Most is érzem/hallom, hogy rezeg az egész lakás, előző éjszaka is így volt :( Lehet, hogy mégis a forgalom a Bécsi úton, de akkor hogy lehet, hogy havi 1-2-3 alkalommal csönd van? Forgalom olyankor is van ugyanúgy. Nem értem ezt az egészet :(
igen sprite ezzel egyetértek.vannak ennek a rezgésnek olyan összteveői amik már az infrahang tartományában vannak és szaggatott nyomásként érzekelhető a testünkön.
most az utóbbi napokban megint erős de előtte majd egy hétig vagy talán tovább is nyugi volt.
szeptember 1 től jó lenne jegyezni a jelenség aktív és csendes időszakait (mondjuk egy hónapig )párhuzamosan többen is hogy összevessük a tapasztalatokat.
acmo-val már csináltunk ilyet, 2 hétig és ketten.
Én most éppen nyaralok Gárdonyban egy kempingben.volt itt már mindenféle hang,de a búgásnak esélye sem volt a közeli rendezvények hangjától.Most este viszont talán hallottam nagyon halkan valami búgás félét.
én elsejétől megint írom majd.1 hétig kb. nem volt semmi zaj..
A Búgás jelenleg legvalószínűbb magyarázata
Az esetek többségében a Búgást 50 éves kor után kezdik hallani az emberek. Viszonylag hirtelen bukkan fel a hang és kezdetben több frekvencián is megszólal(hat). Néha napokig, sőt hetekig is csend van, aztán kezdődik minden elölről. Ebben a fázisban a hang a házon belül sokkal hangosabb, mint kint, a szabadban.

A hang keresésének két alapvető fázisa van. Az elsőben a szenvedő a lakást kutatja át, a hűtőt, a kazánt, a kapcsolótáblát, a hifitornyot stb. Eztán következik a szomszéd és a közeli szupermarket, trafó, mobiltorony, gyárak. Ezután az önkormányzatok és környezetvédelmi szervezetek. Az eredmény negatív, a hang forrása nem lokalizálható.

A második fázisban a már elkeseredett szenvedő a tudományos megközelítést veszi elő: rádióhullámokban, mikrohullámokban, hadi kísérletek mellékhatásaiban, mobiltelefon-interferenciákban keresi a megoldást, eredménytelenül.

A Búgás áldozta ezután már nem tud mást tenni, megpróbál tűrni. Ebben, a harmadik fázisban ajánlatos eljutni oda, hogy elfogadjuk: a búgás nem feltétlenül egy külső jelenség, nem egy hang, aminek külső (hang)forrása van, hanem a szervezetünkben keletkező hatás, amit leginkább hangként fogunk fel. Aki megtapasztalta a Búgást, tudja, érzi, hogy más, mint bármilyen külső hang. Bent, a fül mögött, a tarkó mélyén rezegtet, mintha az az alapjáraton brummogó dízelmotor a fejünkben lenne. A testünk változik, a változással képességeket vesztünk el és nyerünk. Ha a változás olyan irányú, akkor képesek leszünk észlelni a Búgást. Vagyis a Búgás nem hang, de ettől még egy létező jelenség, egy hatás, lehet külső hatás is, a lényeg, hogy félre kell tenni a hangforrás elméletet, mert 40 éve a világ összes kontinensén még csak megközelítő eredményt sem hozott ez a hozzáállás.

Egy nagyon érdekes, merőben új és elég meggyőző elmélet szerint a gravitációs hullámok és a fent említett, szervezetben végbemenő változás együttesen okozzák azt, hogy a belső fül, ami a gravitáció észleléséért felelős szervünk, a gravitációs hullámok észlelésekor a Búgást is észleli és átadja ezt az információt az agyunknak. Vagyis a Búgás nem hang, de külső jelenség, amit a lakosság kb. 5%-a képes észlelni.--------------------------
Acmo!
Te nem hallgattad meg a felvételeket amiket belinkeltem?
USA(new mexico),Svájc,Új Zéland.Ez a hangforrás nem bennünk van.
Én se vagyok 50éves és a gyerekek között is akadnak akik hallják.
Előző 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42 Következő
630 hozzászólás Oldal: 5 / 42

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég