Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Valaki aki ért hozzá, legyen szíves nekemsegíteni abba, hogy a régi Wilo szivattyú aminek a típusa TS 65/110 PN10-es volt milyen ma kapható típussal lehet kiváltani, lehetőleg ne aranyáron. Esetleg lehet e még az eredetihez bármit is venni?
Az a baj hogy a kereső nem ad találatot erre, igy ezért a paramétereit sem találom hogy helyettesítőt kereshessek. Valószínűleg valami nagyon régi típus lehet már. Ha jó a megérzésem akkor keringető szivattyú lesz. Adattábláról, szivattyúról kellene fénykép és bővebb infó róla.
Sziasztok!
Nem találtam célirányos topikot, ezért a segítséget találtam a legjobbnak.
Van egy régi traktor gumikerekem, amit szeretnék elvágni, hogy az állatoknak itatót készítsek belőle. Kinek van javaslata, mivel lehet vágni, mivel a flex hatástalan bármilyen koronggal.

Köszi
Gondolom a flex beszorult és jó büdös is lehetett. Esetleg ha vizet csorgatnak vágás közben rá ? Persze nem úgy hogy televerje a motort is aztán jól megráz. Ha nem acélszálas a köpeny akkor talán a dekopír fűrészt kellene megpróbálni és belső oldalról mert ott sima. Ha nagyon szorulna akkor mosószeres vízzel kenni közben. De megeshet hogy a végén drágább lesz a leves mint a hús.
Vágtam már le gumit felniről flexszel, de nagyon szaros munka közben néhány korong el is fogyott, és ez csak egy Bogár kereke volt.
Vasfűrész valószínűleg vágni tudja, de ekkora gumit egy örökkévalóság lenne elvágni. Dekopírfűrész helyett inkább orrfűrésszel próbálkoznék, az elég erős és hosszú a pengéje, a penge kenése szappanos vízzel jó ötlet lehet, nem forrósítja fel a súrlódás a pengét vágás közben.
Egy jól megtermett csapszegvágót is el tudok képzelni, esetleg hidraulikus vágót, ha van tűzoltó ismerős. 8)
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég