Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
8 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Szeretnék érdeklődni,hogy van-e mód és lehetőség arra,hogy a 2007-es évből utólag beszerezhető lenne egy pár szám(2,3,4,5,7,8,11),mert rajtam kívül álló okok miatt eltűnt a gyűjteményemből.Meg van a teljes 50 év és szeretném ha továbbra is hiánytalan lenne a sorozat,ezért lenne fontos számomra a fentebb említett számok pótlása.

Minden megoldás érdekel.

Köszönettel:rudolfee
A szerkesztőségben bizonyos a legtöbb 2007-es lapszámból van valószínűleg maradvány. Hogy melyikből, azt majd megnézi neked valaki a szerkesztőségben, és megírja ide a fórumba. Meg azt is, hogy hogyan juthatsz hozzá.

Az 1991-es, 1992-es, 1995-ös, 1996-os teljes évfolyam is megvan ezek szerint a gyűjteményedben?
Tisztelt Érdeklődő!
A 2007-es lapszámokat a XIV. kerület, Mexikói út 35/A. szám alatt meg lehet venni.
Köszönöm szépen a segítségeteket megoldódott a problémám,sikerült beszereznem a hiányzó darabokat.
Válaszolva a kérdésedre Markov,meg van a 91,92,95,96,-os évfolyam is hiánytalanul.
Azért kérdeztem, mert összesen 5 lapszám hiányzik ahhoz, hogy teljes legyen az 50 éves archívum. Ezekből az évfolyamokból hiányzik, amit felsoroltam.
De aztán úgy látom, hogy a '91-es és '92 évfolyam a mégiscsak teljes, csak hibásan szerepel.

A '95-ösből hiányzik a szeptember és a november.
A '96-osból pedig az április.

Úgyhogy, ha nagy kedvet érzel, hogy beszkenneld őket, akkor ne tartsd vissza magad! :wink:
(És természetesen bárkit mást üldözne hálánk örökké, aki a hiányzó 3 lapszámot beszkennelné)
De megnézetem még én is a szerkesztőségben, hátha ezek megvannak, és akkor én leszek az. :)
Én egy öregedő ezermester vagyok. Nem tudtam megállni,hogy ne írjak néhány sort a régi szép időkről.
1957-ben a nagybátyámnál nyaraltam.Nagyon nagy buherálásokat rendeztünk minden nap.
Egyszer adott nekem hat Ezermestert,hogy nézegessem.Csodálatos napom volt.Egx kis szemtelenséggel sikerült rávenni,hogy néhány ötletes dolog elkészítésében segítsen.
Én ennek a lapnak sokat köszönhetek.Voltak ugyan benne hibák pld. elektronikai kapcsolásokban,de remek lap volt.Az,hogy én mérnök lettem és egy különös látásmódot adott ez a lap segített. amikor a KISZ támogatása megszünt - feltételezem más jellegű lett a lap. A szponzorok termékeit kényszerűlt ismertetni,hogy életbenmaradjon.Megértem.
Nagyon meghatódtam,ahogy a régi lapszámok előlapját megtekintettem.Gratulálok és köszönöm a készítőjének.Nem fogok én itt sokat sertepertélni,csak ezt akartam közölni! Üdvözletem: oz
Igazából nem csak az előlapját tekintheted meg, hanem a teljes tartalmát!! Csak fel kell telepíteni azt a "plug-in"-t, ami szükséges a nézegetéshez. A minősége majdnem olyan, mintha az eredeti példányt fogná a kezébe az ember.
És ami a nagy előnye, hogy a digitális tartalom "örökre megmarad" (remélem).

Üdv
M
Akit érdekel néhány szám megtalálja most a Praktikerekben 100 Ft-ért
8 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég