Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
48 hozzászólás Oldal: 3 / 4
Sziasztok van egy Husi 480cd gépem én az vele a gond, hogy mentet közbe iszonyatosan eszi az olajat. Benn a lánchajtásnál majdnem szabályosan csöpög alapjáraton is az olaj, feltételezem hogy vmi tömítés ment tönkre csak a nevét nem tudom hogy mit kéne rendelni esetleg hozzá hogy megcsináljuk vagy hogy ennek mennyi a szervizelése szakszervizbe.
Javaslom, szereld ki az olajozó pumpát és akkor látod mi a hiba. A kiszerelt alkatrésszel tudsz újat venni szervizben.
tisztelsz szakember egy kis segitséget kérnék van egy 2 éves husvárna 235 ös láncfürészemaz a problémája mikor dültök velle vékony fát torpan va megyen de mikkor szabdalok akkor nem mindig torpan meg.Kipucoltam a karburátort a levegöszüröt de ugyan ugyanugy torpan va megy.Hidegen melegen könyen indul azzal nincs baj.meg kérdezném olvastam az egyik kérdésre a válaszát de nem tudom hogy hol találom a benzintank levegöztetöjét ellörre is köszönöm segitségét tisztelletel perka.m
Nem hiszem, hogy a tankszellőző lenne a gond. Döntésnél jobbra ekfektetve használja a gépet, míg szabdalásnál állva. Valahol itt kell keresgélni a hibát, a motor elfektetve nem kap elég benzint, tehát valahol a benzinellátásnál kellene kapirgálni.
üdv szépnapot mdt láncfűrész nem olajoz szétszedtem kifujattam mostam benzinnel át fuj de még sem olajoz. ujbol szét szedtem a főtengelyen a hajtás forog szabad neki forogni? vagy mert kopotta tengely azér forog és nem olajoz előreis kösz a segítséget
Valószínűleg nem, mert az olajpumpát valaminek nyomkodnia kell, hogy haladjon az olaj a lánc felé.
Hello

Van egy MTD GCS 38/35 benzines láncfűrészem. A gond a következő. Egy jó ismerősöm sikeresen az alapjáratot elálitotta, és azóta nem indul. a T csavaron csavartam visszafelé 1 kört és akkor beindult kb 10 percig ment utánna lefulladt. most ha behuzom akkor lehet hallani hogy a motor indulna de mégse akar. Valmi ötlet ? benzint kap + szikrát is.
Hello

Van egy MTD GCS 38/35 benzines láncfűrészem. A gond a következő. Egy jó ismerősöm sikeresen az alapjáratot elálitotta, és azóta nem indul. a T csavaron csavartam visszafelé 1 kört és akkor beindult kb 10 percig ment utánna lefulladt. most ha behuzom akkor lehet hallani hogy a motor indulna de mégse akar. Valmi ötlet ? benzint kap + szikrát is.
sziasztok!! segitséget szeretnék kérni tőletek és remélem tudtok is segiteni! Az a problémám hogy van egy 137-s husqvarnám és nem olajoz. Tettem bele uj olajszivattyut de nem nyomja az olajat hanem a másik lukon nyomja az olajat ,és az olajtartályba az olaj habossodik. segitsetek lécci. :) :)
Sziasztok,kérdésem lenne az,hogy husqvarna 36 típusu láncfűrész tankjába hogyan szereljem be az új benzincsövet
Jo estèt
Èrdeködenèk hogy van nekem egy láncfürèszem ès ha be akkarm inditani be indul de amikor akarok rá huzni a gázkart akkor fulad mi lehet a baja
Hol tudom be álitani a bezin keverèket meg a levegő menyisèget
Hátha legalább típust írnál vagy esetleg pár fénykép a kérdés mellé .... ?
Van két állító csavar a karburátoron. Mindkettő betekered ütközésig majd 1-1,5- 2 fordulatra kitekered. Ha indul a vas akkor finomítod az alapjáratot a LO jelzésű csavarral és ha bemelegedett akkor megkeresed a HI jelzésű csavarral azt az állást ahol a legjobban pörög és a legjobban veszi a gázt. Ha nem indulna vagy hol indul hol nem hol pörög hol nem akkor más a baj,pl kikeményedtek a membránok,szimeringes a motor, falsot szív stb.
Olasz lánc fürèszem van kèt gèpböl van osszerakva
Ez a fürèszem van gáz adásra behorkol

Csatolmányok

48 hozzászólás Oldal: 3 / 4

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég