Ezermester Fórum

Elektronika, számítástechnika, digitális eszközök, tévé, videó, internet
20 hozzászólás Oldal: 2 / 2
Így, hogy kibontottam az írót, típusszám (GH22NP20) szerint kerestem rá firmware frissítést, ám míg az írón lévő felirat szerint (ROM ver.: 2.00) 2-es verzió van rajta/hozzá (ha egyáltalán ez a firmware-t jelenti adott esetben), addig az LG honlapján csak 1.04-es található meg.
Mint írtam, a készülék 2009. dec. gyártású, az említett program meg 2009. júniusi, bár tudom, ez sok mindent nem jelent. :P

Szerk:
Közben mégis rátaláltam. Most visszarakom, telepítem, és próbálom még 1×.
2.0-ást találtam, gondolom te is.
http://www.firmwarehq.com/LG/GH22NP20/files.html
Na, erre varjunk gombot...
Visszaraktam az lg-t, és kíváncsiságképpen, mielőtt bármit is csináltam volna, belekukkantottam az eszközkezelőbe, és lám, "jelenlegi átvitel mód: Ultra DMA-üzemmód 4"
Próbaírás eredménye (a tegnap is próbált adattal) 16 perc. :O
(megjegyzem, egyes régebben -evvel- írt lemezt most sem ismer fel, míg a másik felismerte.)
Pedig nem is csináltam semmit se ekkor még.

***
Igen, azt találtam meg én is. Elindítottam, és azt írta ki, hogy nem találja a meghajtót. :?:
AndrewBlase írta: Igen, azt találtam meg én is. Elindítottam, és azt írta ki, hogy nem találja a meghajtót. :?:


Akkor valami gáz mégis van vele, ezt csak akkor írja ki, ha nem tudja biztosan azonosítani a meghajtót.
Üdv ismét!

A mai nappal megoldódott a gondom. Vettem egy másik DVD írót, SATA csatlakozásút. Ez (egyelőre) szépen muzsikál, felismeri a másik által fel nem ismert lemezeket, és gyorsan ír. Viszont azt meglepve tapasztaltam, hogy ez nem támogatja a 4× írási sebességet. Na bumm. :D

Köszönöm Mindenkinek a segítséget! :)
20 hozzászólás Oldal: 2 / 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég