Ezermester Fórum

Elfekvő, felesleges szerszámgép, háztartási-elektronikai készülék, alkatrész? Még jó, de már csak útban van? Cseréld el, ajánld fel! Valaki, aki még hasznát venné.
17 hozzászólás Oldal: 1 / 2
Helló! Van 1 Díesel 8 lovas önjáróm.1elöltöltős mosógépem, 1körfűrészem, 1 kompresszorom,1 szalagfűrészem, 1- 4 talicskás betonkeverőm, 1 mobilette 50 cm3-es segédmotorom, 1 120 lt-es hűtőm, 1 asztali köszörűm, egy faesztergám, 1 satupadom, 1 gyalupadom. 1- 25-höz átételes hajtóművem, 1 derékszög hajtóművem,eze közűl minden jó állapotban van.És még van egy félig kész estergapad, barkáca munkákra. Mit kínálsz érte? Email ludwig53@freemail.hu
Hol találhatók ezek a cserére szánt dolgok?
Engem a kompresszor érdekelne,ha látnám hogy milyen.
308 voltos betonkeverőgép eladó. 140 ezerért. Székesfehérvár 30-99-72-408
Van egy 150 l boylerem, villany!

Mit kínálsz cserébe? :idea:
Nekem van eladó Philips 100 MHz-es 19"-os monitorom, autóba való mobil klíma 5 db, 1 db házi Mobil Klíma, Multifunkciós Brother fax-nyomtató-scanner. Beszéljük meg!
Sziasztok!Van néhány régebbi pannonos telefonom,mindegyik működőképes,megkímélt állapotu.Az akkuk is jók.Jelképes összegért megválnék tőlük,hogy ne kelljen kerülgetni őket.Nokia 3210,Nokia 3410,Nokia 3510i(ez kártyafüggetlen).Esetleg csere is érdekel,mondjuk 2 Gb-os sd kártyára,de minden érdekelhet.Beszéljük meg!E-mail:andrasbojthe@citromail.hu
Ancika írta: Nekem van eladó Philips 100 MHz-es 19"-os monitorom, autóba való mobil klíma 5 db, 1 db házi Mobil Klíma, Multifunkciós Brother fax-nyomtató-scanner. Beszéljük meg!

Engem érdekelnének a mobil klímák, kérek pontos méreteket, működést, fotókat minden oldalról, márkanév, teljesítmény, áramfelvétel, működés, stb.
-
Van egy jó minőségű kludi zuhanycsaptelepem.Vadonat új,nem használt.13ezer ft értékű. Eladnám 5000-ért, vag elcserélném egy kádtöltős és zuhanyos csaptelepre.
Elcserélném saját készítésű faesztergámat asztali fúrógépre vagy kézi felső maróra .
Szép napot mindenkinek .
Elcserélném a következő dolgokat 1t 50*6*1.5-ös sűlyesztett fejű belső hatlapnyílású csavarokat , valamint MKT dübelragasztó ,r6és r12 spanoló csavar .
kérésre képet küldök.
érd zs.krisztian.ajka@gmail.com
http://www.vatera.hu/keringeto_szivatty ... 43263.html


Keringető szivattyúmat elcserélném,bármilyen hasznos dologra!!!
Hol találhatók ezek a cserére szánt dolgok???? :?: :?: :?:
James
Több hónapos ajánlatok voltak, ne is keresd már.
17 hozzászólás Oldal: 1 / 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron