Ezermester Fórum

Elfekvő, felesleges szerszámgép, háztartási-elektronikai készülék, alkatrész? Még jó, de már csak útban van? Cseréld el, ajánld fel! Valaki, aki még hasznát venné.
40 hozzászólás Oldal: 3 / 3
Üdvözlet Mindenkinek!
Eladnám vagy elcserélném új Skil akkus, 19+1 fokozatú, 1,2 Ah, 550/min., oda-visszafúró-csavarozó, 10mm gyors tokmányos, 12 V gépemet, számlával valamint egy év garanciával. Szépséghibája, hogy nincs hozzá töltő. Esetleges csere esetén szóba jöhetne asztali körfűrészlap: 230-250 x 30 x 60-64.

Skil1.jpg
Skil1.jpg (296.13 KiB) Megtekintve 8984 alkalommal.
Üdv!

Ez is egy járható út :) :D.
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
siporisz írta: Üdvözlet Mindenkinek!
Eladnám vagy elcserélném új Skil akkus, 19+1 fokozatú, 1,2 Ah, 550/min., oda-visszafúró-csavarozó, 10mm gyors tokmányos, 12 V gépemet, számlával valamint egy év garanciával. Szépséghibája, hogy nincs hozzá töltő. Esetleges csere esetén szóba jöhetne asztali körfűrészlap: 230-250 x 30 x 60-64.


Üdv!

Mennyiért adnád így?
Milyen az akku csatlakozója, lefotóznád a gépből kivéve?
Helló László!
Valójában nem tudom, hogy mennyiért kéne adnom, mindenesetre jelenleg a szekrény alján egy évet elvett a garanciájából. Lehet, hogy van akinek segítene így is.
Üdv

csatlakozás 1.jpg
csatlakozás 1.jpg (249.59 KiB) Megtekintve 8986 alkalommal.


csatlakozás 2.jpg
csatlakozás 2.jpg (230.8 KiB) Megtekintve 8926 alkalommal.
lehet, hogy elrontottam

Csatolmányok

siporisz írta: Helló László!
Valójában nem tudom, hogy mennyiért kéne adnom, mindenesetre jelenleg a szekrény alján egy évet elvett a garanciájából. Lehet, hogy van akinek segítene így is.
Üdv


Üdv!
Azért kértem a képet az akkuról, mert nekem vannak elhasznált B&D csavarbehajtóim amik szintén 12 V-os akkuval mentek. Reméltem az Skil akkuja belefér a B&D töltőjébe. A kép alapján faragni kellene... :roll:
De lehet egy próbát megérne, ha mondasz egy olyan árat, ami mindkettőnknek megfelel.
meg van hozzá a számla nyugtával együtt és az egy év garancia. 8900.- forintért vettem. Mit szólnál hozzá, ha megfeleznénk?
Üdv
Üdv!
Nekem tetszik, ha az akku még használható. 8)
A többit privátban beszéljük meg. :wink:
40 hozzászólás Oldal: 3 / 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég