Ezermester Fórum

A lappal és az internetes oldallal kapcsolatos információk, közlemények.
8 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Minden remény szerint a következő lapszámok elérhetők lesznek majd ilyen lapozgatós formátumban.

De egyébként a honlapot hamarosan jelentősen megújítjuk, lesz remek adatbázis motor. Külső szemlélő számára nem biztos, hogy első pillanatra fel fog tűnni. De lesz egyre több új funkció, pl.:
  • Jobb kereső
  • Jobb navigálás a cikkek között (témakörök, szerzők szerint, stb.)
  • Hozzászólás küldése a cikkekhez

Hamarosan meglátja mindenki, bár akkor fog igazán jól működni, amikor már sok cikket tartalmaz majd az adatbázis.
A régebbi cikkek egy részét is idővel áttesszük, de ez igen nagy munkának ígérkezik.
Nekem a kereséssel kapcsolatban sok problémám volt.
A cikkekhez való hozzászólás is hasznos lehet, szerintem egy cikk jó "vitaindító" lehet.

Várjuk a megújuló rendszert!
Elkezdtük tehát az oldal felújítását. A mostani "Aktuális lapszám" alatt már megjelenik az új rendeszer.
Jelenleg a következő tulajdonságok, szolgáltatások már elérhetők:
  • Egységes kinézet (a régebbi lapszámok is felkerülnek idővel az új rendszerbe, de ezek kinézete, úgy tűnik, nem lesz teljesen egységes)
  • Jobb navigálás
  • Hozzászólás a cikkekhez
  • Cikkek értékelése

Tudnivalók:
  • Fontos, hogy az (interaktív) jelenlegi és jövőbeli szolgáltatások csak a regisztrált és bejelentkezett (Fórum-) felhasználók férhetnek hozzá
  • pl. ilyen a hozzászólás a cikkekhez
  • cikkek értékelése (egy adott cikkre mindenki csak egy szavazatot adhat le)
  • én tapasztaltam kisebb problémákat az oldalak "újratöltődésével" kapcsolatban: úgy tűnik néha a böngészőben nem mindig az oldal "legfrisebb tartalma" jelenik meg (ezt a szerverünkön a rendszergazda megoldja hamarosan)
Kedves Markov!
Nem tudtam merre menjek kérdésemmel ezért jöttem ide. Vízvezetékszerelő iparost kerestem a [szakember, mesterember]kereső programot használva. Somogy megye, Marcali környéke. Nem sikerült, nem talált. Azt sejtem, hogy ez nem a honlap hibája, csupán csak éppen abban a régióban nem regisztráltatta magát egy szakember sem. Szerintem sok szakiparos örömmel regisztráltatná magát egy várható megbízás reményében és mégsem teszik. Miért? Azért mert valahogy nem jutottak el az Ezermester honlapjához. Élő példa erre szerény személyem. Én is, "véletlenül", segítség keresés címén találtam ide és bizony azóta lassan több időt töltök el a honlap elött mint a mühelyben.
Egyszóval. Kereshetek most vagy akár a közeljövőben,valamelyik rovatban szakembert és ha igen milyen formában, vagy ez már Offtopic kategória lenne?
Üdv
siposs andrás írta: Én is, "véletlenül", segítség keresés címén találtam ide és bizony azóta lassan több időt töltök el a honlap elött mint a mühelyben. Üdv

Ezt nagyon jól teszed, szólj másoknak is! :wink: :D :D :D :D

(Én is így kezdtem, elkezdtem keresgélni az Ezermester cikkei között.....)

PÜ-ben is küldd el kérésedet Markovnak, úgy szerintem hamarabb kapsz rá választ.
Szervusz!
Az Ezermes Szakember Keresőben van talán már vagy 330 szakember/vállalkozás. Reméljük éles majd egy kritikus tömeget. De sajnos ez nem jelenti azt, hogy minden települést/szakmát le tudunk fedni.
Én mindenkit csak biztatni tudok, hiszen ez kölcsönös érdek.
Próbáljuk a honlap/újság hírét terjeszteni, de még rengetegen nem ismerik.
Tiszteletem,

Valamikor régen már jártam erre, pontos idejét nem tudom, nem is érdekes. Ritkán találok ilyen korrekt oldalt, ami ennyire letisztult, átlátható, praktikus és segítőkész információkkal, és a nem regisztráltaknak is gyors megoldást biztosít a gondjaikra. Csak ezért regisztráltam, hogy leírhassam. Így tovább!

Thom
Köszönjük!
Csak egy gondolat erejéig kitérnék arra, hogy bizonyos funkciókhoz miért szükséges regisztrálni: egyszerűen be kell, hogy tudjuk azonosítani az embereket (pl. kié a komment, kié a feltöltött képet/album). A háttérben van egy adatbázis. Valamint biztonsági oka is van.
A honlap legtöbb tartalmához persze nem kell regisztráció, nem is tervezzük.
8 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron