Szervusztok!

Koszonet mind azoknak akik hozzajarulnak ahhoz, hogy ez a forum – es maga az oldal - telis-tele legyen hasznos infokkal, oriasi tapasztalattal rendelkezo mesterek ugyes kezu emberek valaszaival amikbol a barkacsolni vagyo emberfia rendkivul sok segitseget kap!

En legalabbis amiota hozzakezdtem a lakasfelujitashoz szamtalan alkalommal visszatertem a forumra ahol a technikai megoldasok mellett szinte mindig talaltam !inspiralo! kreativ otleteket is.

Mert ez igen is fontos! Nem csak azert mert egy orulten kapkodo vilag van iszonyatos valasztekkal amiben konnyu elveszni, hanem maga a segito szandek is kihalo felben van.
A mentalitas, a gesztus; a szakmat tanult, szakertelemmel rendelkezok onzetlenul megosztjak tudasukat velunk, kik legtobbszor csak hienakent jovunk kerdezunk majd megyunk tovabb a dolgunkra. :)

Azert irom le mind ezeket, mert most gondoltam bele, hogy mennyire konnyuve teszi a munkakat egy egy forum atolvasasa, egy egy megvalaszolt kerdes.

Mennyivel felkeszultebben mehet az emberfia a boltba alapanyagert, mennyire magabiztosabban kezdhet hozza a munkahoz..

Meg elkepzelesem se volt, hogy kezdjek hozza ahhoz a munkahoz amihez majd a segitsegeteket kerem, de egy-ket forum atolvasasa es lam: mar nagyjabol korvonalazodott a terv.

Isten tartsa meg jo szokasaitokat!

Legyen Nektek is segitsegetek mikor szuksegetek van ra!

[ Onok most egy NEM fizetett hozzaszolast olvashattak. :D ]