Ezermester Fórum

Az árverésre bocsátott szerszámgépeinkre itt licitálhat.
29 hozzászólás Oldal: 2 / 2
19.200 Ft
20000Ft
hogy növekszik ez? mikor nincs bejelentkezve az illető???
Ez bizony már az 5 perces limiten túl volt. De ha a moderátor mégis elfogadja, akkor legyen 20.200 Ft.
20500 ft ha elfogdja
Mint jól látjuk, ez bizony megint túl volt az öt percen! Kétszer csak nem fogadja már el...
lezárta???
nem tehát akkor még játszik!!
Gondolom szegény moderátor küzd az elemekkel, időnként memóriahibákat irogat a php. Csak lezárja, ha be tud egyszer jelentkezni.
igen , de azért az is jó hogy észrevesszük hogy 2 oldalas
Azért már volt példa a két oldalasra (mint ahogy az időn túli licitre is) a felsőmarónál. Jó ötlet volt ez az árverés, egyre népszerűbb lesz.
:?:
Sajnos a végjátéknál nem voltam jelen, de a szigorú szabályok értelmében:
Az utolsó érvényes licit Kutarbani 19.200 Ft-os ajánlata 9:09pm-kor! Tehát ő a győztes!
(A következő ajánlat 9:16-kor érkezett, ami már több mint 5 perc volt.)

A győztes egy privát üzenetben fog értesülni arról, hogyan veheti át a terméket!

Ha valakinek van kommentje/javaslata a licit szabályrendszerét illetően az ossza meg itt!Szerintem a szabályok egyértelműek és nincs más lehetőség mint következetesnek lenni, mert máskülönben ez a jövőben is vitára adhat okot

Üdvözlettel:
M
3 megjegyzésem volna:
Nem túl fair az,hogy valaki rejtettként licitálhat.
Beállítottam a fórum órát a leírás alapján,és bizony a szerint bőven 9 után jöttek a licitek.
A szerver sem állt a helyzet magaslatán,állandóan ledobott.
Üdv: mik
mik írta: 3 megjegyzésem volna:
Nem túl fair az,hogy valaki rejtettként licitálhat.
Beállítottam a fórum órát a leírás alapján,és bizony a szerint bőven 9 után jöttek a licitek.
A szerver sem állt a helyzet magaslatán,állandóan ledobott.
Üdv: mik


Köszönöm a megjegyzéseidet:

1: Egyetértek, hogy nem annyira fair dolog rejtettként licitálni, de nem tudunk fellépni ellene, és ellenőrizni is nehéz (bár a fórum általában helyesen mutatja, hogy ki on-line és ki nem). Esetleg megnézem, hogy beállítható-e, hogy ne lehessen rejtettként bejelntkezni.

2: A határidőn túl érkezhetnek licitek, az még nem szabályos. Csak az nem érvényes, ha már több mint 5 perc telt el az utolsó licit után, mert olyankor úgy tekintjük, hogy a licit befejeződött. Tehát, ha pl. a határidő lejárta után 3 percenként van új licit, akkor ez így a végtelenségig is mehetne...
Az óra beállítása ezek szerint sikerült? Ez ugye nem volt gond? Ezt mindenkinek a saját érdekében érdemes megtennie.

3: A "ledobott" mit jelent? Sajnos ma este is egy órán keresztül elérhetetlen volt a honlap a szerver hibája miatt. Úgy tűnik elfogyott a memória vagy hasonló.
Ezt a hibát remélem kiküszöbölik a jövőben.

M
29 hozzászólás Oldal: 2 / 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron