Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Kedves Fórumtársak!

Tud valaki segíteni az alábbi létramárkák minőségét illetően, milyet érdemes venni?
- Axial
- Krause
- Zarges Eurostar
Ház körüli munkákhoz kellene, nem profi felhasználásra, viszont hosszú távon szeretném, ha használható maradna.

tfarsang
Üdv!

Ha egyszerű, ahogy írod, ház körüli tevékenységhez keresel, még a legrosszabb minőségű is megfelelően kiszolgálhat. Konkrétan nem ismerem ezeket a típusokat, anno én egy - mondhatni hagyományos 11 fokos támasztó létrába invesztáltam, ennek már vagy 10-12 éve, ami jelen helyzetben is korrekten használható. Az tény, hogy egyszer adtam kölcsön, és jó magyar szokás szerint meg is bántam, mint kiderült hegesztettek rajta, és egy helyen sikerült kilyukasztani az egyik fokot, de ettől még korrekten működik. Ha megfelelően tárolod, nem a napra kitéve, hadd áztassa az eső, az alu-nak ez meg sem kottyan, akkor valóban hosszú távon kiszolgálhat egy egyszerűbb megoldás is.

További szép napot!
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
Üdv!
Anno barkácsáruházban vettem akciósan 3 tagú alulétrát. Fogalmam sincs a márkájáról, ház mellé támasztva tárolom és semmi baja. Egyre figyelj, ne legyen nagyon vékony, mert akkor hajlik, labilis. Ha inden igaz, a súlyhatárt fel kell tüntetni rajta. Tulajdonképp a fokszám és a teherviselés volt a két döntő választási szempont (ja és az ár harmadikként :wink: ).
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég