Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1
2 hete vettem a fenti mosógépet, a napokban használtam először. Tarka ruhát szépen kimosta, öblítette, semmi baj nem volt. A mosás végén bepakoltam a dobba a fehér ruhákat, és maradtak, nem indítottam el, mert még jött hozzá pár darab. Ma szerettem volna indítani, "se kép, se hang" . Semmit nem jelez ki a gép, mintha nem lenne áram alatt, holott a csatlakozója bedugva, a vízcsap kinyitva, de a gép nem moccan, egyik égő sem ég, sem a bekapcsoló, sem hibajelző.....elolvastam minden utasítást, gyerekzár nincs rajta? nem találok, nem tudom mi lehet a hiba. Köszönöm előre is a segítséget: Éva
Üdv!

Lehet ajtókapcsoló hiba, vagy vezérlőelektronika hibája is.
De azért azt nézd meg mielőtt szerelőt hívsz, hogy a konnektorba van-e áram. Csatlakoztass bele bármilyen más 220-as gépet, készüléket, akár asztali lámpát, mert ha csak a konnektorral van gond, akkor fizetni kell a márkaszervizes szerelő felesleges kiszállásának díját.
Egy hete vettem a mosogepet, de soha senkinek nem ajanlom. Hangos, nem mos szepen. Nincs rajta öblíto stop, a ruhanak nem lesz jo illata. Udv. Marian
Ha valóban halk gépre vágysz akkor "direct drive" gépben kell gondolkodni. Nálunk 1 éve az van és nagyon elégedett vele a ház asszonya :)
Ugyan felül töltősben nem biztos hogy van.
lalibatyo írta: Ugyan felül töltősben nem biztos hogy van.

Már van :-) ! Pár hete vettünk egy inverter motoros, direkt hajtásút. Bár én igazából csak annyit hallok, hogy nincs a szíj cincogása. De ennyi pénzért egy hangszigetelő bevonatot már tehettek volna rá :wink: Típusa: WTLS 80812 ZEN
De párom szerint így is nagyon csendes az előzőhöz viszonyítva, pl centrifugálásnál.
Az előző is Whirlpool volt egy AWE 4516-os, 2007 telén vettük, eddig bírta, de közben szerelő nem látta. Mosás közben megállt, kijelzőn semmi. Valószínűleg a programkapcsoló, mert más már nagyon nem tud benne elromlani, odáig meg volt feszültség.
persze a tető rozsdásodása ennek a típusnak is a gyengéje.
Nagyon nem is gondolkodtam emiatt a javíttatásában
Mindkettő szépen mos szerintünk. Akkor nem vettem volna megint ilyent ;-)
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 31 vendég