Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
2 hozzászólás Oldal: 1 / 1
2006 08 vettem meg ezt a jó nevű gépet, (Boschpsb650re) szerencsére még jótállási időn belül ment tönkre először a szuper semmivel sem helyettesíthető gyors tokmány. De sajnos kedves fúrógépem, most már a garancia időn túl ugyan azzal a hibával az alsó polcon porosodik! Én pedig egy sokat látott kb. 1982-ben a Szovjetunióbol hozott fúrógéppel barkácsolok, mondhatom azt is, hogy újra- meg újra ugyan is időközben kidöglött mellette a nyugati ipar 3 csodája Skil, Black&Decker, Bosch. Az ár/érték arány kb.100/1-hez. Ilyen alapon örök garanciát kéne adni ezekre az ócska gépekre! Vagy legalább ráíni EGYSZER HASZNÁLATOS! Persze az árát is ehez igazítani!
Az elöttem szolóval egyetemben, csalódás ért engem is bár az enyém tán nem volt ilyen váratlan. Többször már jó hasznát vettem volna egy kis felsőmarónak
ezért vettem egy csúcs akciósat a Praktikerben 9990 Ft Budget név alatt és még marófejeket is adtak hozzá hát ez kellett nekem. Öszinténszólva ez az első gép
a műhelyben mely nem valami nevesebb cég (Bosch B&D,..) terméke, amikkel többé kevésbé meg vagyok elégedve és még sosem hagytak cserbe.
A meglepetés már összeszereléskor ért ugyanis nem tudtam felcsavarni az egyik foganytút és azon egyszerű oknál fogva hogy ahova kellett volna csavarni
egyszerűen kihagyták a fiúk a menetet a lyukból. Na mondom én vissza nem viszem hisz 50 km a bolt, hála a gyenge öntvénynek nagyon könnyen sikerült a menetet
pótolni. Ezek után félve közelitettem vele egy darab fához, de szerencsére (kipp-kopp) teljesen jól működött bár a ráirt 1020W teljesitményt túlzónak érzem.
Szóval óvatosan az ilyenekkel. Jó barkácsolást mindenkinek
2 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég