Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
24 hozzászólás Oldal: 2 / 2
Üdv!

Némi segítséget szeretnék kérni.
Van egy vegyépszer 20 literes piros - sárga permetezöm.

Valamiért nem akar mükődni.
A vizet sem pumpálja, van hogy a kart sem tudom lenyomni, ha igen akkor meg visszalöki.

A dugattyúház alján a golyót megnéztem, nem látok hibát rajta. Szép fényes is.


Nem tudom mi lehet a gondja.


Előre is köszönöm.
2 golyó (szelep) van 1 szívó azt nézted meg és 1 nyomó a légüst alatt ez lesz a problémás szerintem.
Köszönöm , igazad volt.

A golyó szinte felismerhetetlen állapotban van.
A légüst alján teljesen telitett volt elkeztem tisztogatni egy szeggel., de mindig több lejött(el van rohadva) .
Nem tudom hogy nagyon kitágitottam-e lyukat.
A légüstbe a golyónak beleszabad mennie?
Vagy cserélnem kell valamit, a golyón kivül is?
Az acél golyó lesz. -vagy volt. Nyilván be kell mozduljon valamennyit mert másképp nem tudna nyitni hogy bejusson a légüstbe a lé. Szerintem normális szaküzletben van hozzá minden és meg is mutatják mire kell figyelni.
Köszönöm minden segitséget. Majd igen ott megnézek egy újat hogy hogyan is nézet ki.
Sziasztok.

Kaptam egy Straus motoros háti permetezőt. Szépen indul, levegőt is fújja, viszont a permetlét csak vízszintesen tudja szórni, felfelé emelve már nem fújja csak a levegőt. Ez valami hiba, vagy ilyen a konstrukciója?
Köszönöm a választ előre is

Üdv, István
Garis frissen vett gépről beszélünk, forgalmazótól kell követelni a magyar leírást, és velük kell a hibát is megbeszélni, nehogy garancia vesztés legyen a vége a jó szándéknak. Ha az akku feltöltve és bekapcsolva nem indul ha ha a permetező karszelepet megnyomod az bizony probléma. Itt egy másik nem hinném hogy amit vettél nagyon más lenne : https://www.youtube.com/watch?v=6UmVpAy6MfM
24 hozzászólás Oldal: 2 / 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég

cron