Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
7 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Márka: KINZO 370W
Csúcs hossz: 1000 mm,munkadarab magasság: 350 mm
Fordulatszám : 850-2510
szite új állapot,egyszer használt

Cserélnék DREMEL 300 tartozékokra,vagy 0.5 mm-es réz lemezre.
15 E.Ft
Hali!Eladó egy házilag készített faeszterga!Csúcsmagasság 255,Befogható átmérő 500mm,befogható hossz kb,1050mm.A gép fel van szerelve hossz ill.keresztszánnal/Azonos átmérők készítéséhez (is)/ami bowdenes működtetésű,ill,spirálmaró adapter is található,osztótárcsával ill,különböző csévékkel,ez a szerkezet a keresztszánra erősíthető felsőmarógép bowden által történő mozgatása során a megfelelő fogásmélység és az osztótárcsán beállított osztásnak,és a menetek sűrűségét szabályzó cséve kiválasztása után,a max.200 250mm átmérőjű oszlopra spirálisan(Csavart minta) vagy csak egyenesen (Vízszintesen)minta marható!(A működése egyszerűbb a leírtaknál)Tartozik a géphez még szegnyereg,16-os fúrótokmány,cserélhető betétes forgócsúcs valamint 4-5db kés+5-10 db nyers hss késanyag.4 lépcsős ékszíjtárcsa pár adja a hajtást a 750w os motorról....a csapágyházban ferde hatásvonalú csapágyak ülnek.Kérésre képet és a készített tárgyakról mintát küldök...itt a linket ezen belül minden megtekinthető(Majdnem)http://faesztergalas-portal.gyoriek.hu/phpbb3/gallery/search.php?user_id=313
Szerintem külön kérés nélkül is beszúrhatnál néhány képet. :D :D
Plaszlo írta: Szerintem külön kérés nélkül is beszúrhatnál néhány képet. :D :D

Üdv!

+ valami irányárat, megjegyzem a megadott linken az elvileg ezzel készült tárgyak vannak. Legalább is én ennyit találtam.

További szép napot!
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
norbec25 írta: ...a csapágyházban ferde hatásvonalú csapágyak ülnek.
= kúpgörgős csapágy, pusztán a teljesség kedvéért. :D
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
Hali!irányárnak 70-80közötti ár lenne elfogadható!(De igy is nagyon olcsó a beleölt sok sok munkaóra és energia miatt:)
Ime pár kép a faesztergámról!A másolót és az osztótárcsát elfelejtettem....

Csatolmányok

7 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 51 vendég