Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
98 hozzászólás Oldal: 7 / 7
Sziasztok, kèrdèsem az sthil ms 180 beindul kb fèl percig pötyök aztan megàll ès nem indul, eljutottunk odàig, hogy besem indul benzin az jön a kipufogobol is ,azt èszrevetten hogy sok a benzin ,simering uj,kompreszio ,tökèletes ,gyújtàs jo..mi lehet az oka hogy ijen sok benzin megy inditàs közben ,ès persze nem indul
Sziasztok, kèrdèsem az sthil ms 180 beindul kb fèl percig pötyök aztan megàll ès nem indul, eljutottunk odàig, hogy besem indul benzin az jön a kipufogobol is ,azt èszrevetten hogy sok a benzin ,simering uj,kompreszio ,tökèletes ,gyújtàs jo..mi lehet az oka hogy ijen sok benzin megy inditàs közben ,ès persze nem indul,karburàtor az alapjàrat beàllitàsi csavara nem reagàl ,nagy gàznàl megy alapjàrat nincs ,ez mèg a megàllàs elött
A karburátort és annak membránjait kellene megvizsgálni szerintem
Megvolt a membràn cserèm a hiba elhàrult ,alapjàrat van pöc röf indul szèpen jár hirtelen gàzra lefullad ha lassan pörgetem fel a gàzt akor kipörög ,valami ötlet?
Szolval eddig alapjàratom nemvolt ,most meg az van,csak gàz nincs,
Alakul :) Ez beállítási probléma lesz, vagy valami nem úgy sikerült.
Megvan a hiba a megkerūlő levegő szabàlyozó volt a ludas , mostmàr jó ,màr csak egy finom hangolàs kellene mert picit kèsôn reagàl s gàzra de nem tudom màr mi volt a hejes àllàs , ha fixen betekerem mennyit nyisak rajta ki ?nem akarom minden minimèter csavaràsnàl szèt szedni a karbit ms 180 c 2003 mas zama carbi.
Egycerūbb lene ha lene kūlső beàllitàsi lehetősèg de nincs sajnos
98 hozzászólás Oldal: 7 / 7

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég