Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
98 hozzászólás Oldal: 5 / 7
Van egy Alko 4500 tip láncfürészem,most szétszedett állapotban.Már többször próbáltam müködő képes állapotban hozni de csak egy-két röffenésig jutottam.ha valaki segitene megköszönném,természetesen nem ingyen.
Mennyire szedted szét és miért (mi baja volt)?
sziasztok segítséget szeretnék kérni nekem van egy román gépem. s ugy került hozzám h dugyatyút cseréltek benne.de a dugatyúházra tömítészt nem tettek csak valami pasztát, és gyenge a kompreszió nemcsinál semit hiába őntök benzint a karbiba vagy a dugatyú házba. de karton papírból vágtam r a dugatyú házra tömítést és a kipufogó részlegnél csak ijen láng szerűség jött ki tehát normális tömítés kéner vagy pl job ött letek?? kösznöm
Sziasztok!
Van egy tesco-ban vásárolt 4 éves benzines láncfűrészem és olyan gondom van vele hogy szépen elindul de amint gázt adnék fuldoklik, le akar állni vagy ha hosszab ideig adom a gázt akkor le is áll. Az alapjárat minden szépen be van állitva, karburátor teljesen ki lett pucolva. Mielőtt elkezdődött ez csinált olyat is mintha elment volna az erő belőle és mint amikor kifogyóba a benzin felpörgött a motor majd visszaesett a fordulat hiba húztam a gázt.
Szia!

Membránt kellene cserélni, úgy tűnik nem kap megfelelő mennyiségű benzint teljesítményen. Az elégtelen benzinszállítást falslevegő is okozhatja, ilyenkor a membrán nem úgy működik, ahogy kellene.
üdv. A problémám a következő,főtengely csapágy,és szimering cserét végeztem sthil MS260-as láncfűrészemnél,és össze rakás után nem indul.Ha befecskendezek kevés benzint a gyertyánál,míg el nem égeti felpörög,aztán megáll.A karbit szétszedtem,kitisztítottam,de csak nem akar beindulni. Ha valakinek van ötlete írjon! Köszi
Sziasztok! Van egy FS80-as Stihl fűkaszám. Gyenge volt, ezért kapott új gyűrűt, szimeringet, csapágyat, membrán készletet. Benzinszűrő jó, szikra van. A baj, hogy nem lehet beindítani. Próbáltam megmelegített gyertyával is. Egyáltalán nem robban. Mit lehet tenni?
Kiderült a baj. Visszaraktam a régi membránt és azzal működik. Az új membrán túl sok üzemanyagot adhat. Eltettem tartalékba, jól jöhet, ha egyszer kiszakad ez a régi.
valaki segítsen.van egy sthil 181-esem, hidegen csak nagyon nehezen indul Szívatoval is.Már teljesen fel van újitva.Kapott új főtengej szimeringet,új dugattyú gyűrűt, komplett új karbit.A csavar beállítás gyári adat szerint.Ha bemelegszik semmi basa! Tökéletesen indul és lehet vele dolgozni,csak ne fogyjon ki a benzin,mert akkor megint kínlódhatok mire beindul!!
Sziasztok. Először is üdvözölnék mindenkit. A következő gondom lenne ...ebben kérném a segítségeteket. Nemrég vásároltam egy stihl döntőfűrést.. kifogástalanul működött... jelenleg is beindul....sajna 10perc után esik a fordulat majd magától megáll.....karburátor kitakarítva....új gyertya kicserélve...jó az alapjárat...stb stb. a leállás után viszont nem tudom beindítani...kellene a fűrész...de így nem lehet vele dolgozni. Amire felfigyeltem....hideg indításkor erős a kompresszió.....miután bemelegedett majd leállt...érezhetően gyengébb....rántáskor. hol keressem a hibát?? létezhet hogy szétkopott a hüvely?? vagy csak kompresszió gond van?? előre is köszönet a segítségért.
szegedi írta: valaki segítsen.van egy sthil 181-esem, hidegen csak nagyon nehezen indul Szívatoval is.Már teljesen fel van újitva.Kapott új főtengej szimeringet,új dugattyú gyűrűt, komplett új karbit.A csavar beállítás gyári adat szerint.Ha bemelegszik semmi basa! Tökéletesen indul és lehet vele dolgozni,csak ne fogyjon ki a benzin,mert akkor megint kínlódhatok mire beindul!!

Szia... te szerencsésebben jártál mint én...neked csak beállítás problémád lehet!! azért én még mielőtt eltekergetném... magasabb hőértékű gyertyára cserélném a régit... szia!!
Littlejohn1972 írta: Sziasztok. Először is üdvözölnék mindenkit. A következő gondom lenne ...ebben kérném a segítségeteket. Nemrég vásároltam egy stihl döntőfűrést.. kifogástalanul működött... jelenleg is beindul....sajna 10perc után esik a fordulat majd magától megáll.....karburátor kitakarítva....új gyertya kicserélve...jó az alapjárat...stb stb. a leállás után viszont nem tudom beindítani...kellene a fűrész...de így nem lehet vele dolgozni. Amire felfigyeltem....hideg indításkor erős a kompresszió.....miután bemelegedett majd leállt...érezhetően gyengébb....rántáskor. hol keressem a hibát?? létezhet hogy szétkopott a hüvely?? vagy csak kompresszió gond van?? előre is köszönet a segítségért.


Szia!
Újonnan, vagy használtan vetted a gépet?
Amíg működik, addig tudod rendesen használni, van ereje és dolgozik rendesen?
Mennyi idő múlva tudod újra beindítani? Esetleg csak lehűlés után?
Hello. Van egy kinai láncfűrészem nem indul de viszont ha épp hogy van a tankba akkor elindul és fel is pörőg amig ki nem fogy. Kipufogóból folyik a benzin. Be akasztottam a gázt akkor egyszer kétszer elindul. Min állitsak?
Úgy tűnik, teli tanknál túl sok benzint kap. Membránt meg kéne nézni, vagy cserélni.
Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy stihl 041av láncfűrészem van be indulni be indul de gáz adásra be fullad ki cseréltem a karburátor membrán szettet egy fokkal jobb lett de egy idő múlva le áll gáz adásra válaszokat előre is köszönöm
98 hozzászólás Oldal: 5 / 7

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 51 vendég