Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Tisztelt fórumozók!
Van egy Makita HR 4001 C tipusú nagy véső fúró gépem ami szervíz leddel szerelt.Ha üzemeltetem a készüléket világít rajta a szervíz led.A szénkeféjét cseréltem de a hiba üzenet maradt.(A készléken semmi egyéb problémát nem találtam!)Azt is hallottam hogy állitolag ezek a gépek egy bizonyos idő intervallum után alapba ki mennek szerviz kodra. (teháta piros szerviz led világít!)Azt szeretném kérni ha valaki tudja a módját ennek a hibának a kiküszöbölésére vagy javítási módjára kérem segítsen!!


Előre is köszönettel!
Nos, ha ez is olyan mint a BMW, akkor vidd el a szervizbe. Valószínű, hogy az élettartamát meghosszabbító általános karbantartásra, kenésre van szüksége. Az ilyen nagyteljesítményű gépeknél nagyon fontos a megfelelő karbantartás és kenés.
Ha arra irányult a kérdésed, hogyan lehet kiütni a szervizjelzést, akkor nem tudok segíteni.
Köszönöm a válaszod de éppen az érdekelt volna hogy lehet ezt a hibát ki venni belőle!Ha esetleg van a lapon egy Makita szervizes kollega segíthetne?Tisztelettel meg köszönném!?
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég