Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Nyithatnál egy hirdetési topikot szerintem.
Lalle írta: Erkély felújítás , festés ,üvegezés ,lakatosmunkák ,burkolás ,villanyszerelés.
Szántó Lajos : 06706370885


A fórum nem hirdetésre való, nem ez a célja. Egyre gyakrabban látom, hogy ilyen célra használják. Az ilyen direkt hirdetéseket törölni fogjuk.

Ajánlom mindenkinek az Ezermester Szakember/Mesterember keresőt, teljesen ingyenes, és pontosan erre találtuk ki:
http://www.ezermester.hu/szakember/index.php

M
Kedves fórumozók! Technikai segítséget szeretnék kérni tőletek. 10. emeletre költözöm és van két bűn rossz macskám, akik viszont nagyon szeretnek az ablakból, illetve erkélyről nézegetni. Az erkély nyitott. A mostani lakásomban egy rácsos, nyitható ablakszerkezet van kialakítva, hogy a cicókák nehogy kiszédüljenek. Ez azonban a másik helyre nem aplikálható. Olyan megoldást szeretnék, hogy amikor én ülök kint és reggelizem pl. akkor nekem ne kelljen a rácsot bámulnom, viszont ha ők kint vannak akkor biztonságos rögzítés mellett lehessen ezt lehúzni-kihúzni stb. Első körben eszembe jutott a butikoknál alkalmazandó rács, amit zárral rögzítettek. Van valakinek valami ötlete?

Köszönettel:berkaba
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 190 vendég