Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Elkövettem azt a hibát, hogy megbíztam lakásfelújítással a Michnyoczki Benjámin / Harangi Zsolt / Novák Laura által vezetett ISO-ROYAL Kft. -t. A vélemény ill. visszajelzés tudjuk, hogy milyen fontos a generálkivitelező kiválasztásánál, ezért a történet röviden: Sajnos előre kifizettem a munka+anyag ktg-et, amit semmiképpen NE tegyetek meg, mivel eleinte nagyon segítőkésznek és szorgalmasnak tűntek természetesen! A szerződésben vállalt átadási határidő után 2 hónappal egyszerűen ELTŰNTEK, a telefont nem veszik fel, emailre nem reagálnak, elötte is alig dolgoztak, csak heti pár órát. A folymatos kifogásokat kellett hallgatnom, hogy miért csúszik a felújítás, nincs ember, teherautó lerobbant, burkoló vidéken akik, stb.. stb.. Az ingatlan jelenleg lakhatatlan, sitt nem került elszállításra, bontási törmeléknek lehordták egy részét a saját picémbe, burkolás minősége nagyon kritikán aluli szerintem, 3-4mm eltérés a sarkoknál, ajtók beépítésénél áthidaló gerendák nem került beépítésre, ajtók nem kerültek beállításra! A beltéri falak vastagságánál 2 cm-el szélesebb Ytong téglák kilógó részeit próbálták egyenesbe glettelni, melynek eredményeképpen nincs derékszög sehol most! Az általam kért javításokat nem végezték el. A régi WC tartály és vízvetékei nem kerültek kibontásra, bent hagyták a falban egyszerűen. A vállalt konyhai fal burkolása nem készült el, konyhai PVC padló burkolat nem készült el. A felújítás elött már meglévő járólapokat és lakkozott parkettákat többszöri kérésemre sem takarták le!, ezzel több kárt okozva, valószínűleg újra kell lakkoztassam a nappalit emiatt. Díjbekérőt ill. számlát nem kaptam, garanciális javítás ilyen módón nem létező fogalom... Stb stb..okuljatok ebből... csak valós megtekintett referencia munkákkal és korábbi ügyfelekkel történt egyeztetés után bízzatok meg bárkit is. Szerződésben pontos munkafolyamat leírást, ütemezést befűzni. Kötbért maghatározni és szerződésbe foglalni! Építési naplót vezettetni! Remélem tudtam segíteni kicsit!
2019 júliusában bíztuk meg Michnyoczki Benjamin cégét házunk felújításával. Megígérték, hogy a kislányom születéséig kész lesz az építkezés. A szerződéskötés napján lebontották a tetőnket, azóta érdemleges munkavégzés nem történt. Közel 6 millió Forintot fizettünk ki nekik, javarészt anyagra, részletekben. Nyilván semmit nem szállítottak le ebből. Itt a karácsony és a házunk még mindig tető nélkül áll, folyamatosan károsodik a csapadéktól, fagytól. Remélem jól szórakoztak miközben várandósan hitegettek. Tudták, hogy hitelből finanszírozom az építkezést, illetve, hogy az előző lakásunkból is kiköltöztünk az építkezés miatt. Ha van bennük egy kis emberség legalább karácsonyra visszautalnak nekünk néhány Forintot, hogy a most már 6 hetes kislányom ne csak hiteltörlesztést kapjon ajándékba! Kérem, akik hasonlóképpen jártak velük keressenek meg.
Sziasztok,
Az alábbi link alatti képeken a házunkat építő Brillbau Kft által kivitelezett minőség látható:
https://igyepulahazam.blogspot.com/
Egészen BRILL-iáns megoldások :)
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég