Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
93 hozzászólás Oldal: 7 / 7
Üdvözlet Uraim!

Amatőrként kérdezek, ha szabad.
Van egy hideg tetőtéri szobám aminek az egyik fala a tetőtérrel (enyhén szigetelt) közös. Ezt szeretném valami hőszigeteléssel ellátni, de a külső oldalról sajnos nem megoldható, ugyanezen okból bepucolva sincs a tetőtér felől, csak a szoba felől. Nem teljes magasságú fal, a mennyezettel egy ferde, tetősíkra néző mennyezetrésszel fut össze, amit szintén hőszigetelni szeretnék.
Adnátok nekem egy-két tanácsot?
Mivel lehet egy ilyen falat belülről szigetelni?
Mivel érdemes?
És persze mire nem menne rá a kisgatyám is?

Köszönöm a válaszokat!
Sziasztok!

Emeletes ház szigeteléséhez keresünk állványozó céget.
Ha esetleg van velük kapcsolatban valakinek tapasztalata: https://remerbauallvany.hu azt szívesen venném.
Előre is köszönöm.
Üdvözletem mindenkinek. Átolvasgattam az eddig írtakat, így veszem a bátorságot kérdezni.
Családi házunk az 1980-es években épült gázszilikát falazóanyagból. Éppen külső vakolat felújítására készülünk, és rengetek ellentmondást hallottam azzal kapcsolatban, hogy vakolat alá tegyünk-e szigetelést, vagy Ne, van aki állítja, hogy szigetelés esetén penészedés várható, van aki épp az ellenezőjét. A házban valamennyi nyílászáró hőszigeteltre cserélt. Van valakinek tanácsa mielőtt végleges döntésre kerülne a sor? Köszönettel
93 hozzászólás Oldal: 7 / 7

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég