Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1
hello!!! olyan kerdesem lenne hogy egy hibasan szerelt vissza ereszto szelep miat nem zart jol ,kb hany liter viz folyhat el naponta a veztek 3/4-es koszi
Milyen szelepre gondolsz pontosan és hova van beszerelve? Lehet gyenge vagyok agyilag, de nem értem. :oops:
fagytalanito szelep hogy a csoben ne maradjon viz ejszakara a kinti csapon ,vizaknaban,3/4 csovon ....amikor megneztem a vizorat majd agyverzest kaptam,30 kobmeter /ho mondjuk 7et hasznaltam de hol a tobbi lehet hogy 23 kobmeter elcsordogal egy holnap vastagabb tu atmeroju lyukon????kossz
A fagytalanító szelepekről nem sok jót hallani, nem egyedüli az eseted.
Sajnos elképzelhető ennyi víz elfolyása. Idei nyár és ősz nagyon száraz volt, elszívja a föld a sok vizet, hogy nyoma sem marad. Ha bekerül a víz egy földalatti kiszáradt vízérbe, akkor messze elvezetheti a vizet. Szomszédom mesélte, neki is valahol lyukas a vízvezetéke, és havi 30 m3 körüli vize tűnt el a földben.
Ha havi 23 m3 vizet veszünk, az napi 766 liter. Soknak tűnik, de ez óránként 32 l víz, kb 3 vödörnyi víz. Ennyi elszivároghat egy száraz földben.
Ezt viszont hallani lehet a vízcsöveken, egy halk sziszegő hangként.
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég