Ezermester Fórum

Otthon szépítés, lakberendezés, bútor, szőnyeg, függöny, tisztítás, takarítás
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Üdv mindenkinek!

Nem tudna valaki segíteni abban, hogy milyen vegyszerrel lehet eltávolítani, a kissé megsült zoknim maradványait a konvektorról, hogy lehetőleg a zománc ne jöjjön le róla? Semmi textil, semmi odaégett gumi, inkább úgy tűnik, hogy a "színe" maradt ott (csak a kék csíkok), gondolom valami textilfesték vagy hasonló. :) Kérlek, segítsetek, nem az enyém a lakás, és nemsokára jön a tulaj háztűznézőbe! Nem szeretnék egy új konvektort venni emiatt. :(((
Hali !
Ha igazi zománc akkor az sokat bír így bármilyen háztartási tisztítószer jó kivéve ami karcol. Ráégett szennyeződésre a Well done (lehet nem jól írom ) nagyon hatásos (esetleg dörzsis mosogató szivaccsal). De ez a bőrödet is oldja :!:
Aztán fehérítő szer jöhet még szóba hipo elsősorban ami eltünteti a színét a kosznak így nem lesz látható.
Arra figyelj hogy mixet ne csinálj háztartási csodaszerekből mert abból még baj is lehet :!:
Külön külön próbáld a tisztítószereket !
Minden esetre a pánik hangulatod alapján elég "sárkány " tulajod lehet.
Szerintem még ez a baleset kategóriába is bele fér mert nem szándékos rongálás amit tettél így ha nagy a gáz a biztósító megtéríti ha van biztosítás.
Azon viszont meglepődnék ha új konvektort kapna bármely biztosítótól ezért, így nem értem miért kellene neked is új konvektort venned !
Ha nagyon muszáj lehet kapni külön burkolatot, tetőt is ezekre csak körül kell nézni !
Légyszi jelezz vissza mire jutottál !
Üdv !
lalibatyo írta: Hali !
Ha igazi zománc akkor az sokat bír így bármilyen háztartási tisztítószer jó kivéve ami karcol. Ráégett szennyeződésre a Well done (lehet nem jól írom ) nagyon hatásos (esetleg dörzsis mosogató szivaccsal). De ez a bőrödet is oldja :!:
Aztán fehérítő szer jöhet még szóba hipo elsősorban ami eltünteti a színét a kosznak így nem lesz látható.
Arra figyelj hogy mixet ne csinálj háztartási csodaszerekből mert abból még baj is lehet :!:
Külön külön próbáld a tisztítószereket !
Minden esetre a pánik hangulatod alapján elég "sárkány " tulajod lehet.
Szerintem még ez a baleset kategóriába is bele fér mert nem szándékos rongálás amit tettél így ha nagy a gáz a biztósító megtéríti ha van biztosítás.
Azon viszont meglepődnék ha új konvektort kapna bármely biztosítótól ezért, így nem értem miért kellene neked is új konvektort venned !
Ha nagyon muszáj lehet kapni külön burkolatot, tetőt is ezekre csak körül kell nézni !
Légyszi jelezz vissza mire jutottál !
Üdv !


jól írod :D
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég